Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Urządzenia i akcesoria do terapii oddechowej

W sklepie internetowym Oddychasz.pl specjalizujemy się przede wszystkim w dystrybucji urządzeń oddechowych niezbędnych do przeprowadzenia skutecznej terapii bezdechu sennego i niewydolności oddechowej. W naszej ofercie znajdziesz szereg profesjonalnych urządzeń i akcesoriów medycznych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanego asortymentu!

Urządzenia i akcesoria oddechowe dostępne w Oddychasz.pl – poznaj szczegóły oferty

Aktualna oferta naszego sklepu internetowego powstała specjalnie z myślą o potrzebach pacjentów wymagających terapii oddechowej. Przygotowany kompleksowy asortyment obejmuje urządzenia i akcesoria przeznaczone do użytku zarówno w placówkach medycznych, jak i w ośrodkach opieki czy warunkach domowych. Co znajdziesz w tej kategorii? Przede wszystkim aparaty BiPAP i CPAP, maski CPAP i dedykowane im akcesoria oraz koncentratory tlenu. Oprócz nich oferujemy także asystory kaszlu, respiratory, pikflometry, rurki tracheostomijne, obwody oddechowe czy bogaty wybór trenerów mięśni oddechowych.

Do wyboru masz produkty do terapii oddechowej pochodzące z oferty renomowanych, zaufanych marek z branży medycznej. Wśród producentów znajdziesz Air Liquide, BPR, DROH, Philips, Fisher & Paykel i inne firmy, które od lat specjalizują się w dostarczaniu skutecznych i innowacyjnych rozwiązań niezbędnych w trakcie terapii oddechowej. Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego produktu – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zespół Oddychasz.pl nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji, zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie zakupów.

Aparaty i maski CPAP w terapii oddechowej – co warto o nich wiedzieć?

Jednymi z najpopularniejszych urządzeń oddechowych w naszym asortymencie są aparaty CPAP, które są stosowane w przypadku zdiagnozowanego obturacyjnego bezdechu sennego. Sprzęty medyczne mogą pochwalić się kompaktową konstrukcją, łatwą i intuicyjną obsługą oraz możliwością zmniejszenia dolegliwości lub całkowitego wyeliminowania nieprzyjemnych objawów związanych z niewydolnością oddechową. Po włączeniu, razem z maską CPAP, dostarcza nieustannie pacjentowi powietrze pod stałym, optymalnym ciśnieniem, umożliwiając spokojny, niezakłócony i zdrowy sen.

W przypadku terapii oddechowej u pacjentów z bezdechem sennym niezbędne są również maski CPAP, które są bezpieczne w stosowaniu, zostały wykonane z delikatnego materiału, który nie powoduje podrażnień, a także dobrze dopasowują się do twarzy. Dzięki temu zapewniają maksymalny komfort w trakcie użytkowania. Do wyboru masz trzy rodzaje masek CPAP – nosowe, twarzowe i donosowe. Jeśli zdecydujesz się na zakup jednego z dostępnych modeli, to zachęcamy do zapoznania się także z ofertą dedykowanych mu akcesoriów.

Koncentratory tlenu, asystory kaszlu, respiratory i inne urządzenia oddechowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy bogaty wybór nie tylko aparatów i masek CPAP. Oprócz nich znajdziesz w tej kategorii także koncentratory tlenu, czyli urządzenia oddechowe, które sprawdzają się u pacjentów ze zdiagnozowanymi zaburzeniami oddychania. Oferujemy sprzęty przenośne i stacjonarne, zapewniające bezpieczeństwo użytkowania oraz gwarantujące niskie koszty eksploatacji.

Możesz zdecydować się również na zamówienie jednego z asystorów kaszlu. To nowoczesne urządzenia oddechowe, które w nieinwazyjny, komfortowy i bezpieczny sposób umożliwiają oczyszczenie drzewa oskrzelowego z wydzielin. Łatwa obsługa, przystępna cena i skuteczność działania sprawiają, że oferowane sprzęty do terapii oddechowej są chętnie wykorzystywane i w szpitalach, i w warunkach domowych.

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć również respiratorów, których używa się w warunkach medycznych. Urządzenia oddechowe umożliwiają mechaniczną wentylację płuc u dzieci i dorosłych, którzy nie mają możliwości samodzielnego oddychania. Oprócz modeli szpitalnych przygotowaliśmy także domowe urządzenia oddechowe, które rekomendujemy pacjentom po ciężkich urazach lub w trakcie śpiączki. Do respiratorów możesz dokupić dedykowane im akcesoria – obwody aktywne i pasywne, porty wielorazowe czy dodatkowe baterie.