• Kategorie
  • Szukaj
  • Aparaty CPAP

Aparaty CPAP rozwiążą problem z bezdechem

Maski CPAP stosowane są przy niewydolności oddechowej. To bardzo skuteczne narzędzie w leczeniu obturacyjnego bezdechu sennego. Pierwsze efekty można zaobserwować już od pierwszego użycia. Jeśli cierpisz na bezdech senny, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Aparat CPAP to niewielkie urządzenie, które powinno znaleźć się u każdej osoby, cierpiącej na bezdech senny. Składa się z aparatu, którego zadaniem jest pompowanie powietrza oraz maski zakładanej na twarz. Całość połączona jest ze sobą za pomocą elastycznej rurki. Aparaty CPAP wspomagają oddychanie podczas snu. Dzięki nim można wyeliminować dolegliwości związane z bezdechem, poprzez dostarczanie powietrza pod stałym ciśnieniem. Mechanizm działania jest bardzo prosty, jednak potrafi w znaczący sposób przyczynić się do poprawienia komfortu życia. U osób cierpiących na bezdech senny, w trakcie snu może dochodzić do częściowego zapadania się gardła i języka. W efekcie pojawia się zjawisko chrapania i bezdech. Aparat do bezdechu sennego CPAP, podając odpowiednie ciśnienie do dróg oddechowych osoby chorej, utrzymuje we właściwej pozycji gardło i język, zapobiegając ich zapadaniu. W rezultacie osoba korzystająca z urządzenia w sposób komfortowy i spokojny może przespać całą noc.

Amara View klipsy uprzęży z pasami (2/opak)
Amara View klipsy uprzęży z pasami (2/opak)
Produkt dostępny na zamówienie
Amara/Amara Gel uprząż, mała
Amara/Amara Gel uprząż, mała
Produkt dostępny na zamówienie
Asystor kaszlu CA E70
Asystor kaszlu CA E70
Promocja
Produkt dostępny na zamówienie
22000.00 -9%
19954.77
DreamStation Auto BiPAP
DreamStation Auto BiPAP
Produkt dostępny na zamówienie
DreamStation Auto CPAP z funkcją komfortu
DreamStation Auto CPAP z funkcją komfortu
Produkt dostępny na zamówienie
DreamStation BiPAP S/T
DreamStation BiPAP S/T
Produkt dostępny na zamówienie
DreamStation GO Auto CPAP z Bluetooth
DreamStation GO Auto CPAP z Bluetooth
Produkt dostępny na zamówienie
DreamStation S/T
DreamStation S/T
Produkt dostępny na zamówienie

Aparat do bezdechu sennego CPAP

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą różnego rodzaju masek CPAP, które znajdą zastosowanie u wszystkich osób cierpiących na problemy związane z bezdechem. Zapewnij sobie komfort i zdrowy, spokojny sen. Oferowane przez nas produkty zawsze są najwyższej jakości, dlatego też gwarantują bezpieczeństwo oraz poprawę jakości życia. Nie zwlekaj z rozwiązaniem problemu związanego z bezdechem. Proponujemy szybkie, sprawdzone i bezpieczne rozwiązanie. Zapraszamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym oddychasz.pl.

Aparaty CPAP – maski w różnych rozmiarach

W sklepie Oddychasz.pl chcemy, aby każdy klient znalazł coś dla siebie. Właśnie dlatego przygotowaliśmy różnorodny wybór aparatów CPAP, których jakość i bezpieczeństwo użytkowania sprawiają, że mogą być wybierane przez placówki medyczne. W aktualnej ofercie znalazły się przede wszystkim maski Amara Gel w różnych rozmiarach, na przykład model z portem wydechowym i uprzężą M. Połączenie zaawansowanej technologii i komfortu użytkowania sprawiają, że proponowane artykuły nie mają sobie równych wśród artykułów żelowych. Ustno-nosowe maski, dzięki wypełnieniu silikonowym i bardzo miękkim żelem, umożliwiają chorym spokojny, nieprzerwany sen, jednocześnie znacząco zwiększając szansę na powodzenie terapii. W ofercie znalazły się modele z poduszką minim, małą, średnią i dużą.

Aparaty CPAP w leczeniu koronawirusa

Aparat CPAP, który można zakupić z refundacją, znalazł swoje zastosowanie podczas leczenia koronawirusa. Jak się okazuje – profesjonalny sprzęt medyczny jest gotowym, przynoszącym bardzo dobre rezultaty rozwiązaniem, którego zadaniem jest przede wszystkim pomoc w przypadkach umiarkowanej hipoksemii oraz niewydolności jednonarządowej. Korzystanie z aparatów CPAP, których ceny w naszym sklepie internetowym są bardzo przystępne, jest zgodne z zaleceniami FDA. Jego skuteczne działanie i realny wpływ na poprawę stanu pacjentów doceniono u naszych sąsiadów. Niemcy od dłuższego czasu stosują aparaty CPAP w przypadku ostrej niewydolności oddechowej spowodowanej koronawirusem. Wykorzystanie sprzętu w przypadku COVID-19 pozwala na wyeliminowanie ryzyka zwiększenia objętości oddechowej, jednocześnie zapewniając średnie ciśnienie w drogach oddechowych bez potrzeby dodatkowej intubacji. W naszym sklepie internetowym oferujemy wiele innych urządzeń do terapii tlenowej – maski CPAP, respiratory czy koncentratory tlenu.