• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Asskea

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w sklepie internetowym oddychasz.pl przygotowaliśmy bogaty wybór bezpiecznego, cenionego w branży i spełniającego odpowiednie normy sprzętu medycznego. Chcemy, aby przedstawiciele placówek medycznych mogli w jednym miejscu zaopatrzyć swój obiekt w niezbędne urządzenia, akcesoria i artykuły jednorazowe, które ułatwią personelowi codzienne wykonywanie obowiązków zawodowych, jednocześnie zwiększając komfort pacjentów w okresie rekonwalescencji. Wśród wielu marek dostępnych w naszym sklepie znajdziesz między innymi produkty Asskea Medical – niemieckiego producenta, którego wysokiej jakości technologia medyczna jest znana i ceniona na całym świecie. Przedsiębiorstwo od lat zajmuje pozycję lidera wśród firm oferujących zastosować przeznaczonych do opieki medycznej w placówkach i domach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami aktualnego asortymentu Asskea Medical!

Asskea Medical – najważniejsze informacje

Produkty Asskea Medical są wytwarzane w Fabesse koło Erfurtu. Przedsiębiorstwo może pochwalić się rozbudowanym zapleczem produkcyjnym i współpracą ze specjalistami z branży, dzięki którym sygnowane logo niemieckiej firmy wyroby medyczne cieszą się niezmienną popularnością na całym świecie. Co istotne, wszystkie produkty są certyfikowane zgodnie z 93/42/EWG, a sama korporacja jest certyfikowana zgodnie z normą EN ISO 13485. Nie bez znaczenia jest również nagroda Top 100, którą Asskea Medical otrzymała spośród najbardziej innowacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw w Niemczech. A co znajdziesz w ofercie przedsiębiorstwa? Asortyment obejmuje przede wszystkim aspiratory i dedykowane im akcesoria. Wśród nich znalazły się modele uniwersalne, analogowe czy pediatryczne. Wysoka jakość i innowacyjne rozwiązania sprawiły, że sprzęt medyczny do szpitali Asskea Medical musiał znaleźć się również w naszym sklepie internetowym. 

Oferta Asskea Medical w sklepie oddychasz.pl

Z myślą o klientach poszukujących produktów niemieckiej marki Asskea Medical, w sklepie internetowym oddychasz.pl przygotowaliśmy bogaty wybór artykułów sygnowanych jej logo. Wśród nich znajdziesz między innymi pojemniki do ssaka, pokryty pojemników, filtry, a nawet torby transportowe, dzięki którym przenoszenie sprzętu medycznego stanie się łatwiejsze, wygodniejsze i bezpieczenie. W aktualnym asortymencie przygotowaliśmy również jeden z flagowych produktów Asskea Medical: ssak proVisio M28, czyli przenośny model przeznaczony do użytku zarówno w szpitalach, jak i w domach pacjentów. Proponowane urządzenie ma unikalną budowę, za którą stoi wiele lat badań. Do jego produkcji wykorzystano wytrzymałe tworzywo sztuczne. Co więcej, ssak ma modułową konstrukcję, jest bezpieczny i intuicyjny w obsłudze, a do tego gwarantuje maksymalny komfort użytkowania, uniemożliwiając nadmierne ssanie i nieprawidłowe działanie.

Pojemnik do ssaka proViso M28- zestaw
Produkt dostępny na zamówienie
Zbiornik do ssaka proVisio M28
Produkt dostępny na zamówienie
Pokrywa pojemnika do ssaka proVisio M28
Produkt dostępny na zamówienie
Torba transportowa do ssaka proVisio M28
Produkt dostępny na zamówienie
Ssak proVisio M28
Ssak proVisio M28
Darmowa dostawa
Produkt dostępny na zamówienie