Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Asskea

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w sklepie internetowym oddychasz.pl przygotowaliśmy bogaty wybór bezpiecznego, cenionego w branży i spełniającego odpowiednie normy sprzętu medycznego. Chcemy, aby przedstawiciele placówek medycznych mogli w jednym miejscu zaopatrzyć swój obiekt w niezbędne urządzenia, akcesoria i artykuły jednorazowe, które ułatwią personelowi codzienne wykonywanie obowiązków zawodowych, jednocześnie zwiększając komfort pacjentów w okresie rekonwalescencji. Wśród wielu marek dostępnych w naszym sklepie znajdziesz między innymi produkty Asskea Medical – niemieckiego producenta, którego wysokiej jakości technologia medyczna jest znana i ceniona na całym świecie. Przedsiębiorstwo od lat zajmuje pozycję lidera wśród firm oferujących zastosować przeznaczonych do opieki medycznej w placówkach i domach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami aktualnego asortymentu Asskea Medical!

Asskea Medical – najważniejsze informacje

Produkty Asskea Medical są wytwarzane w Fabesse koło Erfurtu. Przedsiębiorstwo może pochwalić się rozbudowanym zapleczem produkcyjnym i współpracą ze specjalistami z branży, dzięki którym sygnowane logo niemieckiej firmy wyroby medyczne cieszą się niezmienną popularnością na całym świecie. Co istotne, wszystkie produkty są certyfikowane zgodnie z 93/42/EWG, a sama korporacja jest certyfikowana zgodnie z normą EN ISO 13485. Nie bez znaczenia jest również nagroda Top 100, którą Asskea Medical otrzymała spośród najbardziej innowacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw w Niemczech. A co znajdziesz w ofercie przedsiębiorstwa? Asortyment obejmuje przede wszystkim aspiratory i dedykowane im akcesoria. Wśród nich znalazły się modele uniwersalne, analogowe czy pediatryczne. Wysoka jakość i innowacyjne rozwiązania sprawiły, że sprzęt medyczny do szpitali Asskea Medical musiał znaleźć się również w naszym sklepie internetowym. 

Oferta Asskea Medical w sklepie oddychasz.pl

Z myślą o klientach poszukujących produktów niemieckiej marki Asskea Medical, w sklepie internetowym oddychasz.pl przygotowaliśmy bogaty wybór artykułów sygnowanych jej logo. Wśród nich znajdziesz między innymi pojemniki do ssaka, pokryty pojemników, filtry, a nawet torby transportowe, dzięki którym przenoszenie sprzętu medycznego stanie się łatwiejsze, wygodniejsze i bezpieczenie. W aktualnym asortymencie przygotowaliśmy również jeden z flagowych produktów Asskea Medical: ssak proVisio M28, czyli przenośny model przeznaczony do użytku zarówno w szpitalach, jak i w domach pacjentów. Proponowane urządzenie ma unikalną budowę, za którą stoi wiele lat badań. Do jego produkcji wykorzystano wytrzymałe tworzywo sztuczne. Co więcej, ssak ma modułową konstrukcję, jest bezpieczny i intuicyjny w obsłudze, a do tego gwarantuje maksymalny komfort użytkowania, uniemożliwiając nadmierne ssanie i nieprawidłowe działanie.