Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Philips Respironics

W sklepie internetowym Oddychasz.pl przygotowaliśmy dla naszych klientów bogaty i różnorodny wybór urządzeń medycznych, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o tlenoterapii zarówno w warunkach domowych, jak i szpitalnych. Wśród dostępnych produktów nie zabrakło propozycji marki Philips Respironics, w tym masek CPAP czy koncentratorów tlenów, które możesz zamówić u nas z dostawą prosto pod wskazany adres. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami aktualnej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zespół Oddychasz.pl nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji!

Philips Respironics – lider w dziedzinie leczenia zaburzeń oddychania i snu

Marka Philips z pewnością nie potrzebuje przedstawienia – międzynarodowy gigant w branży elektroniki użytkowej od lat wprowadza innowacje nie tylko w pielęgnacji ciała czy oświetlenia, ale także medycyny. Częścią koncernu jest sektor Philips Healthcare, którego częścią jest właśnie linia Philips Respironics, która została uznana za lidera w dziedzinie zaburzeń oddychania i snu. Rozwiązania proponowane przez znane i zaufane przedsiębiorstwo łączą w sobie skuteczność działania, innowacyjność i dopasowanie do potrzeb użytkowników. A to wszystko po to, aby umożliwić pacjentom terapię tlenową w komfortowych warunkach. Marka przygotowała dla swoich klientów zarówno rozwiązania z portem wydechowym, jak i bez niego.

Jakie produkty Philips Respironics znajdziesz w Oddychasz.pl?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w sklepie internetowym Oddychasz.pl przygotowaliśmy szeroki asortyment produktów sygnowanych logo Philips Respironics. Przede wszystkim oferujemy maski CPAP – donosowe, nosowe, pediatryczne czy ustno-nosowe. Artykuły z tej kategorii są podstawowym elementem aparatury przeznaczonej do leczenia bezdechu sennego. Do ich produkcji wykorzystano bezpieczne i trwałe materiały, a samo noszenie masek jest wygodne i zazwyczaj bezproblemowe w adaptacji. Na szczególną uwagę zasługują propozycje Amara Gel z oferty Philips Respironics. Małe i lekkie modele ustno-nosowe znacząco podwyższają wygodę użytkowania, jednocześnie zapewniając bezpieczny, nieprzerwany i spokojny odpoczynek w nocy. Dodatkowo możesz u nas zamówić różnorodne elementy masek Philips Respironics – klipsy mocujące, oprawy, pasy z tkaniny, podpory czołowe, poduszki czy przewody szybkozłączne.

Bogaty wybór produktów Philips Respironics

Maski to jednak dopiero początek! W sklepie Oddychasz.pl przygotowaliśmy także pochodzące z oferty Philips Respironics koncentratory tlenu, które łączą w sobie konkurencyjną cenę z wysoką jakością. Urządzenia przeznaczone do użytku podczas terapii zaburzeń oddychania są dostępne zarówno w wariantach przenośnych, jak i stacjonarnych. Do ich największych zalet można zaliczyć znakomity efekt terapeutyczny, bezpieczeństwo i wygodę stosowania oraz ekonomiczność. Sprzęt medyczny przeszedł odpowiednie testy, dzięki czemu jest skutecznym sposobem na leczenie dolegliwości związanych z bezdechem sennym, astmą czy POChP.