• Kategorie
  • San Seni Form Men - dla mężczyzn (30 szt.)

Symbol: SE-093-FM30-001

Pieluchy anatomiczne San Seni to rozwiązanie dla średniej i ciężkiem inkontynencji moczwej i kałowej.

64.80
szt. Do przechowalni
Czas wysyłki 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx przelew bankowy 8
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx pobranie 8
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie 11.1
InPost Paczkomat 24/7 12.99
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie + pobranie 13.6
InPost Paczkomat 24/7 - pobranie 16.67
Kurier FedEx 17
Kurier FedEx za pobraniem 19
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

San Seni For Men

Pieluchy anatomiczne San Seni for Men to produkty dopasowane specjalnie do męskiej anatomii. Przeznaczone dla osób, które cenią dyskrecję i komfort połączone z doskonałą ochroną przy średniej i ciężkiej inkontynencji. Specjalny laminat oddychający zapewnia swobodny dostęp powietrza do skóry, a także pozwala utrzymać stałą temperaturę wewnątrz pieluchy co ogranicza ryzyko powstania odparzeń czy odleżyn. Delikatne, elastyczne, włókninowe falbanki boczne zamocowane wewnątrz chronią przed wyciekami, a zastosowanie specjalnego superabsorbentu sprawia, że San Seni For Men nie tylko chłoną mocz, ale także niwelują nieprzyjemny zapach. Dzięki wskaźnikowi wilgotności umieszczonym na zewnętrznej warstwie pieluchy jednym spojrzeniem można ocenić czy produkt wymaga zmiany. Pieluchy anatomiczne można stosować w przypadku inkontynencji kałowej. Zaleca się stosowanie wraz z majtkami siatkowymi co zapewnia lepsze dopasowanie do ciała.

W odróżnieniu od tradycyjnych pieluchomajtek rozmiar pieluchy anatomicznej dobieramy pod kątem chłonności, a nie obwodu w pasie. Ze względu na łatwe dopasowanie produktu niezależnie od wymiarów użytkownika, są idealnym rozwiązaniem dla osób na wózkach inwalidzkich oraz trwale unieruchomionych, osób otyłych i o drobnej umowie ciała. Dodatkowa ochrona przed wyciekami jest możliwa także dzięki sporemu rozmiarowi oddychających pieluch anatomicznych – 69x 38cm.

Główne cechy pieluch anatomicznych San Seni for Men:
- Dopasowane do męskiej anatomii.
- Podwójny wkład chłonny
- Wysoka chłonność i poczucie suchości
- Szerszy wkład chłonny z przodu produktu
- System EDS ułatwiający szybszą i dokładniejszą dystrybucję wilgoci wewnątrz wkładu chłonnego
- Wysokie osłonki boczne przy krawędzi wkładu chłonnego są skierowane do wewnątrz i tworzą kieszonkę, która skutecznie chroni przed wyciekami bez względu na umiejscowienie penisa wewnątrz produktu