• Wyposażenie

Port wielorazowy Whisper Swivell
Produkt dostępny na zamówienie
M880
Produkt dostępny na zamówienie
--,--
Zawór kaniuli Firesafe
Produkt dostępny na zamówienie
M860
Produkt dostępny na zamówienie
2878.20
M850
Produkt dostępny na zamówienie
2345.14
HomeNeb
Produkt dostępny na zamówienie
129.00
Filtr gąbkowy do CoughAssist E70
Produkt dostępny na zamówienie

W sklepie internetowym oddychasz.pl, mogą Państwo nabyć wyposażenie do masek, stosowanych w wentylacji nieinwazyjnej Pacjentów. Może być ono wykorzystane zarówno w warunkach szpitalnych, jak również domowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego też oferowane przez nas produkty każdorazowo charakteryzują się doskonałą jakością zastosowanych materiałów oraz wysoką trwałością. Z naszych produktów z powodzeniem mogą skorzystać wszyscy Pacjenci, borykający się z dolegliwościami związanymi z bezdechem sennym. Wentylacja nieinwazyjna zyskała dużą popularność, gdyż pozwala na uzyskanie znakomitych efektów, bez potrzeby poddawania się operacjom lub stosowania farmaceutyków. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem.

Pozostałe rozwiązania

Oddychasz.pl, oferuje m. in. wysokiej klasy inhalatory, które świetnie sprawdzają się do podawania leków w płynie, za pomocą ich rozpylenia. W przypadku terapii aerozolowej wykorzystuje się również dostępne w naszym sklepie komory inhalacyjne. Za ich pomocą w wygodny i szybki sposób można dostarczyć wymaganą dawkę aplikowanego leku. W naszym asortymencie znajdą Państwo także trener mięśni oddechowych, który zwiększa wytrzymałość poszczególnych partii mięśni, a co za tym idzie, znacząco zwiększa tolerancję organizmu na podejmowany wysiłek. Polecamy również zaawansowane pulsoksymetry, które służą do pomiaru tętna i nasycenia krwi tlenem.

Zaawansowane urządzenia w oddychasz.pl

Poszukując wyposażenia do masek, mogą Państwo skorzystać z oferty bardzo zaawansowanych technologicznie urządzeń do wentylacji nieinwazyjnej, które można nabyć za pośrednictwem naszego sklepu. Pacjenci cierpiący na bezdech senny, z pewnością docenią dostępny u nas aparat BiPAP, który dostarcza pod określonym ciśnieniem powietrze do płuc Pacjenta. Co istotne, wentylacja na dwóch poziomach ciśnień znacznie zwiększa komfort snu chorego. W ofercie posiadamy także respiratory, które są niezbędne dla osób niewydolnych oddechowo oraz asystor kaszlu, który stopniowo dostarcza dużą ilość powietrza podczas wdechu (nadciśnienie). Kiedy płuca zostały rozszerzone (podobnie jak w przypadku normalnego głębokiego oddechu), urządzenie szybko odwraca przepływ w celu wypchnięcia wydzielin (podciśnienie). Wibracje oscylacyjne o wysokiej częstotliwości  pomagają w odrywaniu i przemieszczaniu wydzielin, natomiast szybka zmiana ciśnienia powoduje dużą szybkość przepływu wydechowego z płuc, co sprzyja usuwaniu wydzielin . Dla osób wymagających tlenoterapii posiadamy koncentratory tlenu, które potrafią przynieść doskonałe rezultaty terapeutyczne.

Terapia, która stosowana jest przy wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie urządzeń potrafi przynieść bardzo zadowalające efekty. Wyposażenie znajdujące się w ofercie sklepu oddychasz.pl, stanowi gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa dla Pacjentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami dostępnymi w naszym sklepie i skorzystania z rozwiązań, które przyniosą ulgę w problemach dotyczących układu oddechowego.