Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Zarys

W sklepie internetowym oddychasz.pl oferujemy profesjonalny sprzęt medyczny, który znajdzie swoje zastosowanie w szpitalach, przychodniach i prywatnych placówkach medycznych. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór koncentratorów tlenu, ale nie tylko – w asortymencie nie zabrakło także akcesoriów jednorazowych, które są niezbędne w trakcie wykonywania zabiegów, operacji czy opieki nad pacjentem. Jednymi z nich są cewniki i inne artykuły Zarys – czołowego producenta i dystrybutora sprzętu medycznego. Firma jest właścicielem licznych marek własnych – easyCare, mediCare, SafeDon, Tellow Sport czy BETAtex. W ofercie przedsiębiorstwa znajdziesz nie tylko cewniki do odsysania. Zarys oferuje także takie sprzęt medyczny jak rękawice, materiały opatrunkowe, odzież, obłożenie pola operacyjnego, zestawy zabiegowe, szwy chirurgiczne czy aparatura medyczna. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej oferty!

Cewniki do odsysania Zarys

Jedną z naszych propozycji, które znajdziesz w aktualnej ofercie sklepu internetowego oddychasz.pl, są cewniki do odsysania Zarys. Ceniony przez profesjonalistów sprzęt medyczny jest dostępny w ekonomicznych opakowaniach zawierających 50 sztuk artykułów jednorazowych. Do wyboru masz między innymi modele CH 8, 10, 12, 14, 16 czy 18 o długości 400 lub 500 mm. Największą zaletą, którą mogą pochwalić się cewniki Zarys, jest wykonanie z wytrzymałego i jednocześnie miękkiego, elastycznego tworzywa PCV. Dzięki niemu produkty są odporne na skręcanie i załamania. Dodatkowo producent wyposażył je w zmrożoną powierzchnię, która ułatwia wprowadzenie, oraz lekko zaokrągloną końcówkę otwartą. Co więcej, proponowany przez Zarys sprzęt medyczny ma dodatkowe dwa boczne otwory końcowe, jest wolny od DEHP oraz jest sterylny. Cewniki są przeznaczone do odsysania wydzieliny z górnych dróg oddechowych. Zaleca się łączenie ich ze źródłami ssania wyposażonymi w regulację siły ssącej.

Zarys – pozostały sprzęt medyczny

Cewniki Zarys to dopiero początek naszej oferty. W oddychasz.pl znajdziesz inny sprzęt medyczny renomowanego producenta, który na pierwszym miejscu stawia wysoką jakość, zgodność ze światowymi normami oraz bezpieczeństwo stosowania. U nas możesz zamówić między innymi opaski elastyczne w wielu rozmiarach, plastry włókninowe, przylepce włókninowe i wiele innych materiałów opatrunkowych. Dodatkowo proponujemy taśmy opatrunkowe, kompresy gazowe niejałowe, rękawice lateksowe, dreny tlenowe, nerki, watę celulozową, wieszak czy worki do zbiórki moczu. Tak różnorodny wybór sprzętu medycznego Zarys gwarantuje, że wybierzesz z oferty artykuły niezbędne w każdym punkcie medycznym. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy w zakupach, to zachęcamy do skorzystania z pomocy zespołu oddychasz.pl. Nasi specjaliści służą fachową poradą i z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Gwarantujemy również szybką realizację zamówienia.