Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Famed

Sklep internetowy oddychasz.pl to miejsce, które powstało specjalnie z myślą o placówkach medycznych, które szukają oryginalnego i docenionego w branży sprzętu, akcesoriów czy artykułów jednorazowych. Nasza oferta jest skierowana do szpitali, przychodni czy środków opieki. W asortymencie znalazły się także produkty przeznaczone do leczenia domowego, aby zapewnić chorym maksymalny komfort w okresie rekonwalescencji. Wśród setek artykułów dostępnych w przygotowanej ofercie znajdziesz między innymi propozycje firmy Famed, w tym łóżka szpitalne czy szafki do przechowywania rzeczy osobistych. Renomowany producent od dekad cieszy się zaufaniem i renomą w branży medycznej, jednocześnie dostarczając swój sprzęt do ponad 100 krajów na całym świecie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wyrobów Famed Polska, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – zespół oddychasz.pl pozostaje do Twojej dyspozycji.

Famed Polska – najważniejsze informacje

Famed to przedsiębiorstwo działające w branży medycznej od ponad 70 lat, podczas których udało mu się dotrzeć na każdy kontynent. Jego wyroby spełniają oczekiwania najbardziej wymagających przedstawicieli, pracowników i pacjentów, a wysoka jakość i solidne wykonanie każdego produktu gwarantuje trwałość na lata. Czołowy europejski producent sprzętu medycznego to polska marka, wytwarzająca większość swoich produktów we własnym zakładzie w Żywcu. Dzięki temu może mieć kontrolę nad każdym etapem produkcyjnym, upewniając się, że wszystkie artykuły Famed Polska są zgodne z najsurowszymi standardami. To, co wyróżnia przedsiębiorstwo, to innowacyjne i unikalne rozwiązania technologiczne idące w parze z zastosowaniem sprawdzonych, cenionych od dekad rozwiązań. Famed współpracuje również z wysokiej klasy specjalistami i ma własny dział badawczo-rozwojowy, dzięki któremu może nieustannie pracować nad prototypami premierowych, jeszcze bardziej zaawansowanych produktów, w tym solidnego wyposażenia.

Famed – cenione w branży łóżka szpitalne

Flagowymi produktami firmy Famed są łóżka szpitalne dostępne w naszym sklepie internetowym na zamówienie. Jedną z propozycji jest elektryczny model Nano, który sprawdzi się doskonale nawet na oddziale intensywnej terapii. Produkt jest wyposażony w panele sterujące po bokach, ma intuicyjną obsługę, a do tego pozwala pacjentowi dostosowywać optymalną pozycję. Nie brakuje także nanocząstek srebra, o które wzbogacono elementy tworzywowe. Dzięki nim materiały są chronione przed namnażaniem się wirusów, bakterii i grzybów. W ofercie Famed znajdziesz też łóżka Nexo, które powstało specjalnie z myślą o salach szpitalnych czy oddziałach opieki długoterminowej. Modele z tej serii umożliwiają ustawienie 6 różnych pozycji, mają intuicyjny panel centralny oraz zostały wykonane z solidnych, wytrzymałych materiałów. Podobnie jak propozycja Nano, tak i łóżko Nexo ma elementy wzbogacone o nanocząsteczki srebra.

Brak produktów do wyświetlenia