• Maski CPAP

Aparaty CPAP rozwiążą problem z bezdechem

Maski CPAP stosowane są przy niewydolności oddechowej. To bardzo skuteczne narzędzie w leczeniu obturacyjnego bezdechu sennego. Pierwsze efekty można zaobserwować już od pierwszego użycia. Jeśli cierpisz na bezdech senny, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Aparat CPAP to niewielkie urządzenie, które powinno znaleźć się u każdej osoby, cierpiącej na bezdech senny. Składa się z aparatu, którego zadaniem jest pompowanie powietrza oraz maski zakładanej na twarz. Całość połączona jest ze sobą za pomocą elastycznej rurki. Aparaty CPAP wspomagają oddychanie podczas snu. Dzięki nim można wyeliminować dolegliwości związane z bezdechem, poprzez dostarczanie powietrza pod stałym ciśnieniem. Mechanizm działania jest bardzo prosty, jednak potrafi w znaczący sposób przyczynić się do poprawienia komfortu życia. U osób cierpiących na bezdech senny, w trakcie snu może dochodzić do częściowego zapadania się gardła i języka. W efekcie pojawia się zjawisko chrapania i bezdech. Aparat do bezdechu sennego CPAP, podając odpowiednie ciśnienie do dróg oddechowych osoby chorej, utrzymuje we właściwej pozycji gardło i język, zapobiegając ich zapadaniu. W rezultacie osoba korzystająca z urządzenia w sposób komfortowy i spokojny może przespać całą noc.

Aparat do bezdechu sennego CPAP

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą różnego rodzaju masek CPAP, które znajdą zastosowanie u wszystkich osób cierpiących na problemy związane z bezdechem. Zapewnij sobie komfort i zdrowy, spokojny sen. Oferowane przez nas produkty zawsze są najwyższej jakości, dlatego też gwarantują bezpieczeństwo oraz poprawę jakości życia. Nie zwlekaj z rozwiązaniem problemu związanego z bezdechem. Proponujemy szybkie, sprawdzone i bezpieczne rozwiązanie. Zapraszamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym oddychasz.pl.