Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Teleflex

Odpowiednie wyposażenie placówek medycznych to podstawa. To samo dotyczy domów opieki i mieszkań pacjentów, którzy wymagają nieustannego korzystania z profesjonalnych sprzętów, na przykład koncentratorów tlenu. Właśnie dlatego w sklepie oddychasz.pl uruchomiliśmy sprzedaż online, dzięki której możesz zamówić niezbędny sprzęt czy artykuły jednorazowe prosto z dostawą pod wskazany adres. Nasz asortyment obejmuje setki różnorodnych produktów, które zagwarantują pacjentom bezpieczeństwo i komfort podczas leczenia i rekonwalescencji. Co więcej, doskonale wiemy, jak ważna jest jakość wyrobów medycznych. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie propozycje cenionych i zaufanych marek, wśród których nie mogło zabraknąć Teleflex – globalnego przedsiębiorstwa, które od pierwszej połowy XX wieku specjalizuje się w produkcji niezawodnych rozwiązań. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakupach – skontaktuj się z naszym zespołem.

Co warto wiedzieć o marce Teleflex Polska?

Teleflex Polska to marka należąca do globalnego dystrybutora i producenta rozwiązań opracowanych specjalnie z myślą o branży medycznej. Korporacja nieustannie wykorzystuje innowacyjne technologie, aby ułatwić i przyspieszyć diagnostykę oraz opiekę nad pacjentami. W asortymencie firmy znajdziesz rozwiązania urologiczne, ratunkowe, kardiologiczne, chirurgiczne, oddechowe, anestezjologiczne, naczyniowe oraz interwencyjne. Co więcej, Teleflex jest właścicielem licznych marek własnych. Ich lista obejmuje między innymi: Arrow, UroLift, Hudson RCi, Deknatel, Weck, LMA, Pilling czy Rüsch. Przedsiębiorstwo może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży, które wynosi prawie 80 lat – firma została założona już w 1943 r. Początkowo Teleflex specjalizowało się w produkcji typowo przemysłowej, jednak z biegiem czasu zdecydowało się na przekształcenie swojej oferty. Współcześnie w ofercie marki znajdziesz wyłącznie najlepsze urządzenia medyczne.

Teleflex Polska – poznaj ofertę dostępną w oddychasz.pl

W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór produktów pochodzących z oferty marki Teleflex. Dla naszych klientów przygotowaliśmy między innymi nebulizatory niskoobjętościowe, zestawy do resuscytacji, rurki tracheotomijne, obwody pacjenta, maski do podawania tlenu, wąsy tlenowe, dreny tlenowe, nawilżacze butelkowe, filtry typu sztuczny nos czy filtry antybakteryjne. Na szczególną uwagę zasługują na przykład proponowane przez Teleflex Polska rurki tracheostomijne CrystalClear Plus dostępne w wielu rozmiarach. Artykuły bez mankietu są dostępne na zamówienie oraz są sprzedawane w zestawie z narzędziem wprowadzającym, żelem poślizgowym, miękką opaską szyjną i 2 elastycznymi kaniulami z ogranicznikiem. Rurki są jałowe, przeznaczone do jednorazowego użytku i wolne od lateksu. Dodatkowo mają ciągły marker RTG wzdłuż trzonu rurki oraz zintegrowane złącza obrotowe.