• Kategorie
  • Nebulizator niskoobjętościowy z łącznikiem T Micro Mist

Symbol: 41895
11.94
szt. Do przechowalni
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx przelew bankowy 8
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx pobranie 8
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie 11.1
InPost Paczkomat 24/7 12.99
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie + pobranie 13.6
InPost Paczkomat 24/7 - pobranie 16.67
Kurier FedEx 17
Kurier FedEx za pobraniem 19
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Nebulizator niskoobjętościowy MICRO MIST łączy oszczędność ze skutecznością działania. Może być stosowany do terapii manualnej lub jako element składowy obwodu oddechowego. Nebulizator MICRO MIST wytwarza gęstą mgiełkę aerozolu o optymalnych średnicach cząsteczek (MMAD 2,7 mikrona), przy kącie odchylenia nawet do 90°. Charakteryzuje się wydajnym tempem nebulizacji oraz minimalnymi pozostałościami rozpylanego leku. Gwintowana uszczelniająca się pokrywka oraz antyprzelewowy zbiorniczek o pojemności 6 ml zabezpieczają przed przeciekaniem oraz ułatwiają montaż i demontaż.

Dzięki kapilarnej konstrukcji nebulizator niskoobjętościowy MICRO MIST może wytwarzać gęstą mgiełkę drobnych cząsteczek aerozolu przy dowolnym kącie odchylenia aż do 90 stopni włącznie. Pozwala to lekarzowi na podawanie leków nawet u pacjentów o specjalnych wymaganiach w trakcie leczenia np. takich, którzy pozostają w pozycji leżącej. Unikalnej konstrukcji podstawka dyfuzora nie wypada w trakcie opróżniania zbiornika w zakresie obrotu od 0 do 360 stopni

 

W zestawie:

image

 

Nebulizator niskobjętościowy Micro Mist nie zawiera lateksu, jest biologicznie czysty, przeznaczony do jednorazowego użytku.

Uwaga! Nie należy stosować z lekami oleistymi.

 

  • Produkty podobne