Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Maska AF531 z kolankiem SE, 4 punktowa uprząż, L

Symbol: 1072626

Maska ustno-nosowa, jednokrotnego użytku.

Zapytaj o cenę produktu
Produkt dostępny na zamówienie
146.76
Wpisz swój e-mail
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
InPost Paczkomat 24/7 16
Kurier FedEx 17
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie 17
Kurier FedEx za pobraniem 19
InPost Paczkomat 24/7 - pobranie 19
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie + pobranie 26.8
Dostępność Produkt dostępny na zamówienie
Zostaw telefon

Maska AF531 z kolankiem SE, 4 punktowa uprząż, rozmiar L 

 

Komfort pacjenta i właściwe dopasowanie maski

AF531 to ustno-nosowa maska jednokrotnego użytku, ograniczająca dyskomfort związany z uciskiem wrażliwych miejsc twarzy. Dzięki swojej budowie ułatwia pacjentom korzystanie z terapii wentylacji nieiwazyjnej. Maska ogranicza też ryzyko zakażeń krzyżowych dzięki zastosowaniu uchwytu CleanClip, który umożliwia bezpieczne i wygodne przechowywanie bez konieczności umieszczenie jej na respiratorze czy łóżku pacjenta.

image

Kompatybilność z respiratorem

AF531 jest maską niezwykle uniwersalną dzięki możliwości połączenia jej z szeroką gamą łączników kątowych (z zaworem wdechowym, bez zaworu wdechowego oraz dwa łączniki specjalne). Dzięki temu rozwiązaniu maska może współpracować z różnymi modelami respiratorów, a my możemy zapewnić pacjentom ciągłą, niezbędną terapię bez konieczności zmiany maski. Łączniki są obrotowe, co pozwala na wygodne ułożenie rur i zwiększenie komfortu. 

Łącznik kątowy umożliwiające pracę z nebulizatorem, umożliwia bezpośrednie podanie leku w pozycji wyprostowanej i półleżącej, podczas wentylacji nieinwazyjnej, bez konieczności odłączania obwodów pacjenta. Kiedy nie jest używany można zostawić go podłączonego,  lub odłączyć po zakończonej terapii.

Łącznik kątowy do bronchoskopii umożliwia lekarzom przeprowadzenie procedur bez konieczności wstrzymywania wentylacji nieinwazyjnej.

 

-------- UWAGA --------

Maska do wentylacji nieinwazyjnej jest wyrobem medycznym, w związku z tym informujemy, iż po otwarciu oryginalnego opakowania, Państwa zakup nie będzie podlegał zwrotowi.

Prosimy o przemyślany zakup. Zalecamy skorzystanie z szablonu doboru maski.

 

W razie wątpliwości co do przedmiotu zakupu - prosimy o kontakt z obsługą sklepu Oddychasz.pl - tel. 516 422 334 lub e-mail: sklep@oddychasz.pl

 

image

PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: Bjeska sp. z o. o. sp. k.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie