Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Air Liquide

W sklepie internetowym oddychasz.pl zamówisz z dostawą prosto pod wskazany adres wysokiej jakości sprzęt medyczny z odpowiednimi certyfikatami i atestami. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim maski CPAP od renomowanych producentów, ale nie tylko. W asortymencie mamy również kardiomonitory, artykuły jednorazowe czy łóżka szpitalne. Tak szeroka gama produktów sprawia, że każda placówka medyczna znajdzie u nas coś dla siebie, podobnie jak i klienci indywidualni, którzy chcą zapewnić chorym maksymalny komfort i bezpieczeństwo w trakcie opieki. Co więcej, współpracujemy z wieloma cenionymi markami, w tym między innymi z Air Liquide Polska – producentem masek, który działa na naszym rynku już od 1995 r. W tym czasie firmie udało się osiągnąć pozycję kluczowego producenta gazów oraz urządzeń medycznych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami katalogu produktów Air Liquide. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakupach, skontaktuj się z naszym zespołem.

Co warto wiedzieć o marce Air Liquide?

Air Liquide to międzynarodowe przedsiębiorstwo, obecne aktualnie w 78 krajach na całym świecie, mogące pochwalić się ponad 3,8 miliona zadowolonych klientów i pacjentów. Marka stawia przede wszystkim na innowacyjne i globalne rozwiązania, a do produkcji swoich wyrobów medycznych wykorzystuje zaawansowane technologie, aby mieć pewność, że korzystanie z nich będzie proste, wygodne i w 100% bezpieczne. Air Liquide działa w Polsce razem ze spółką VitalAire, które wspólnie oferują przede wszystkim gazy medyczne. Oprócz nich marka ma także w swoim asortymencie rozwiązania z zakresu kriobiologii (profesjonalny sprzęt przeznaczony do przechowywania i transportu materiału biologicznego w ciekłym azocie) oraz maski dedykowane domowej opiece zdrowotnej, mające podnieść komfort życia pacjentów zmagającymi się z chorobami układu oddechowego. Produkty Air Liquide Polska znalazły swoje zastosowanie w przypadku bezdechu sennego oraz w długoterminowej terapii tlenowej, aerozoloterapii czy wentylacji mechanicznej w warunkach domowych.

Katalog produktów Air Liquide Polska

W aktualnym asortymencie oddychasz.pl znajdziesz bogaty wybór produktów Air Liquide. Dla naszych klientów przygotowaliśmy między innymi maski Respireo zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Produkty są dostępne w wersji z portem wydechowym lub bez niego. Do wyboru masz różne rozmiary. Co więcej, w ofercie znajdziesz również respirator Air Liquide EOVE-150, który łączy w sobie łatwość użytkowania, wydajność i innowacyjność. Rekomendowany sprzęt jest dostępny na zamówienie. Dlaczego warto go wybrać? Urządzenie medyczne zostało zaprojektowane w oparciu o koncepcję zamkniętej turbiny, jest wyposażone w intuicyjny i graficzny interfejs użytkownika i 7-calowy ekran oraz ma wbudowane 4 programy z trybami wentylacji. Dzięki temu lekarz możesz z łatwością dopasowywać je do stanu i potrzeb pacjenta.