Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - BLT Biolight

Witaj w sklepie internetowym oddychasz.pl! Nasza oferta powstała z myślą o profesjonalnym wyposażeniu placówek medycznych w niezawodny, bezpieczny i spełniający wszelkie standardy sklep. Właśnie dlatego współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, którzy od wielu lat cieszą się zaufaniem w branży i pozytywnymi opiniami wśród lekarzy czy pielęgniarek. Jedną z naszych propozycji są urządzenia BLT Biolight, które możesz zamówić online z dostawą prosto pod wskazany adres lub w naszym punkcie stacjonarnym. Wśród przygotowanych artykułów znajdziesz przede wszystkim pulsoksymetry, czyli małe, jednak bardzo istotne urządzenia medyczne, niezbędne do monitorowania pulsu na przykład w trakcie operacji, ale nie tylko. Sprzęt sprawdza się również na salach szpitalnych lub w przypadku opieki domowej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty BLT Biolight dostępnej w naszym aktualnym asortymencie.

BLT Biolight – pulsoksymetry dla placówek medycznych i nie tylko

Proponowane przez BLT Biolight pulsoksymetry to kompaktowe i niezawodne urządzenia, z których pomocą można monitorować parametry zarówno u noworodków i dzieci, jak i u młodzieży i dorosłych. Polecany sprzęt kontroluje SpO2, EtCO2 oraz RESP. Jednym z nich jest model M880 dostępny na zamówienie. Produkt jest lekki, łatwy w obsłudze i niezwykle funkcjonalny. Producent wyposażył go między innymi w kolorowy wyświetlacz TFT, którego przekątna wynosi 4,3 cala, oraz czujnik położenia. Dodatkowo pulsoksymetr ma wbudowaną pamięć, która pozwala na przechowywanie danych nawet do kilkudziesięciu pacjentów. Inną propozycją jest model napalcowy M70C zasilany bateriami AAA, dzięki którym może działać do 24 godzin. Przenośne urządzenie umożliwia monitorowanie pulsu i saturacji, jest lekkie i odporne na światło sztuczne oraz ma funkcję automatycznego wyłączania po 8 sekundach. Nie zabrakło również czytelnego wyświetlacza kolorowego OLED oraz wskaźnika zużycia.

Inne produkty BLT Biolight

Produkowane przez BLT Biolight pulsoksymetry to dopiero początek naszej oferty. W sklepie internetowych oddychasz.pl możesz zamówić również dedykowane im czujniki przeznaczone dla noworodków, dzieci lub dorosłych. Oprócz nich oferujemy też kardiomonitory, na przykład model M9000A BLT, który zapewnia dokładność monitorowania podstawowych parametrów, w tym respiracji, temperatury czy EKG. Urządzenie jest lekkie, dzięki czemu jego przenoszenie nie sprawia problemu. Dodatkowo ma wbudowaną pamięć, która pozwala zachować do 168 godzin danych, rozbudowany system alarmów oraz akumulator. W oddychasz.pl znajdziesz też pompę infuzyjną BLT Biolight P500, która jest dostępna na zamówienie. Sprzęt medyczny jest wyposażone w 4 tryby wtrysku, szeroki zakres szybkości wstrzykiwania oraz funkcję Anti-bolus. Dodatkowo ma oprogramowanie z danymi 7 producentów, 2,4-calowy wyświetlacz LCD, klawiaturę, baterię oraz 12 rodzajów alarmów audiowizualnych.