Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • M860

Symbol: M860
3084.48
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
3084.48
Czas wysyłki 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier FedEx za pobraniem 0
Odbiór osobisty 0
Kurier FedEx 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Zostaw telefon

Nasz sklep Oddychasz.pl od lat specjalizuje się w dystrybucji i serwisowaniu wysokiej jakości urządzeń medycznych, pochodzących od renomowanych firm. W ofercie znajdziesz profesjonalne inhalatory, respiratory i pulsoksymetry, a także sprzęty pozwalające na ciągłe i wyrywkowe monitorowanie NIBP, SpO2 oraz pulsu u dorosłych, dzieci i noworodków. Doskonałym przykładem jest prezentowany monitor pacjenta M860 umożliwiający pomiar ciśnienia tętniczego i nie tylko. Model należy do grupy urządzeń wielofunkcyjnych, dlatego jest tak często wybierany przez naszych klientów. Ponadto, wysoka jakość i staranność wykonania, a także uniwersalność i wydajność sprawiają, że sprzęt spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby pacjentów. Serdecznie zapraszamy do zakupu i skorzystania z atrakcyjnych cen.


image

Monitor pacjenta M860 – dane techniczne urządzenia

Prezentowany monitor pacjenta M860 to zaawansowane urządzenie medyczne, które jednocześnie jest lekkie i kompaktowe, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca podczas przechowywania. Można bez problemu zabrać je ze sobą w razie potrzeby, co sprawia, że jest praktyczne i funkcjonalne. Warto podkreślić, że model ten dokonuje precyzyjnego monitorowania NIBP (pomiaru ciśnienia tętniczego), saturacji (SpO2) oraz pulsu. Jest przeznaczony zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci, w tym także dla noworodków.

Urządzenie jest wyposażone w przejrzysty i kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 4,3’’ cala, dzięki czemu jest bardzo czytelny. Dodatkowo ma wbudowany czujnik położenia (grawitacji), który ustawia kierunek wyświetlania danych, co ułatwia ich szybki odczyt. Model jest wygodny i łatwy w obsłudze, nie sprawi problemu nawet osobom początkującym.

Samo podłączenie urządzenia jest równie łatwe, co jego obsługa, a pomiaru SPo2, podobnie jak innych wartości, dokonuje się poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Wszelkie informacje są monitorowane i przechowywane w formie trendów tabelarycznych, co umożliwia wbudowana pamięć pozwalająca również na zapisywanie danych pacjentów od 1 do 99 ID z 500 grupami dla każdego ID.

image

Wydajne i nowoczesne urządzenie monitorująco-pomiarowe M860

Wszelkich zmian ustawień można dokonać za pomocą ekranu dotykowego, dzięki czemu użytkowanie monitora jest niezwykle wygodne i komfortowe dla pacjenta. Ponadto, w połączeniu z profesjonalnym systemem operacyjnym możemy liczyć na niezwykle intuicyjną obsługę aparatu, która nie sprawi trudności starszym osobom.

Urządzenie M860 jest przenośne i zasilane baterią 3,7 V. Zapewnia ona około 28 godzin ciągłego monitorowania, co czyni model bardzo wydajnym w tej grupie cenowej. W przypadku rozładowania akumulatora jego ponowne naładowanie zajmuje około 3-4 godzin, po czym jest znów w pełni gotowe do użycia. Nowoczesny design sprawia, że korzystanie ze sprzętu jest jeszcze przyjemniejsze. Urządzenie ma szerokie zastosowanie. Może być wykorzystywane w domu, a także podczas mobilnego monitorowania pacjentów. Zatem w trakcie przenoszenia chorych na inny oddział, w drodze na badania lub w ramach działań ratownictwa medycznego.

Prezentowany zestaw składa się z mankietu ciśnieniowego dla dorosłych, czujnika na palec SpO2 (Biolight), kabla USB, zasilacza i instrukcji obsługi. Serdecznie zapraszamy do zakupu i skorzystania z szybkiej wysyłki i wysokiej jakości obsługi klienta.

Najważniejsze parametry modelu M860

Urządzenie dokonuje pomiarów NIBP metodą oscylometryczną automatyczną. Dokładność statyczna wynosi ±3 mmHg, średni błąd ±5 mmHg, a odchylenie standardowe ≤8 mmHg. Odstępy czasowe dla pomiarów są liczone w minutach – 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15, 20, 30, 60, 120, 240, 480, 720. Sam czas pomiaru może być pojedynczy, cykliczny lub STAT. Pomiar SpO2 jest dokonywany w zakresie od 0 do 100% w rozdzielczości 1%. Jego dokładność wynosi 70-100%: ± 2%. Dzięki wbudowanej pamięci urządzenie zachowuje pomiary przy braku zasilania.

 

image

Gwarancja: 24 miesiące

 

image

PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: Bjeska sp. z o. o. sp. k.

  • NIBP

Metoda

oscylometryczna automatyczna

Dokładność pomiaru

Statyczna: ±3 mmHg

Kliniczna: 

Błąd średni: ±5 mmHg

Odchylenie standardowe:≤8 mmHg

Odstępy czasowe dla pomiarów 

1, 2, 3, 4,5 ,10, 15, 20, 30, 60, 120, 240, 480, 720 min

Czas pomiaru

Dorośli: pojedyncy, cykliczny, STAT

Dzieci: pojedynczy, cykliczy, STAT

Noworodki: pojedyny, cykliczny

Zabezpieczenie przed nadmiernym

wzrostem ciśnienia

Hardware

Software

Dorośli: 315±10 mmHg

Noworodki: 155 ± 10mmHg

Dorośli: 297±3 mmHg

Noworodki: 147 ± 3 mmHg

  • SpO2

Zakres

0-100%

Rozdzielczość

1%

Dokładność

70-100%: ± 2%

  • Inne


Rozmiar

4,3 cala

Rozdzielczość

480 x 272

Ekran

Dotykowy

Kierunek wyświetlania danych

4 kierunki

Zasilanie

Wejście: AC 100-240 V

Wyjście: DC 5V/2A

Pamięć

Zachowuje pomiary przy braku zasilania

Pomiary

Może przechowywać do 500 grup

po 99 ID/pacjentów (tylko dane, bez wykresów)

Czas ładowania

3-4 h

Czas pracy

> 20 h

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie