Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • M850

Symbol: M850
3447.36
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
3447.36
Czas wysyłki 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier FedEx za pobraniem 0
Odbiór osobisty 0
Kurier FedEx 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Zostaw telefon

Prezentowany w naszej ofercie podręczny monitor EKG M850 z opcją pomiaru saturacji to nowoczesne urządzenie przeznaczone do ciągłego lub wyrywkowego monitorowania PR, EKG, RR oraz Sp02. Może być używane zarówno przez dorosłych pacjentów, jak i dzieci i noworodków. To niezwykle przydatny sprzęt medyczny, pozwalający na bieżąco i w razie potrzeby kontrolować swój stan zdrowia i swoich bliskich. Urządzenie jest dostępne w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie, dzięki czemu każdy może sobie na nie pozwolić. Serdecznie zapraszamy do poznania szczegółów, zalet prezentowanego modelu, a także do zakupu i skorzystania z szybkiej wysyłki.

image


Pulsoksymetr dla dzieci i dorosłych – uniwersalne urządzenie medyczne

Model 850 zaprojektowany od podstaw przez renomowaną firmę Biolight jest doskonałym wyborem szczególnie dla osób wymagających stałej kontroli saturacji i pracy serca. Urządzenie to jest bardzo uniwersalne, praktyczne i wydajne, dzięki czemu stanowi znakomitą inwestycję na długie lata. O bezpieczeństwo użytkownika dba gwarancja, a innowacyjne technologie wykorzystane w prezentowanym monitorze pacjenta pozwoliły na stworzenie niezawodnego urządzenia o wielu zaletach.

Oferowane urządzenie łączy w jednym EKG i pulsoksymetr. Zostało wyposażone w kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 4,3’’ cala, dzięki czemu ekran jest czytelny i w przejrzysty sposób prezentuje wszelkie dane. Na ekranie wyświetlanych jest kilka trybów – wieloparametrowy oraz SpO2, EKG i RESP. Dodatkowo model w swojej konstrukcji zawiera czujnik położenia reagujący na grawitację, co znacznie ułatwia użytkowanie, gdyż na bieżąco ustawia kierunek wyświetlanych danych. Niezależnie od chwytu urządzenia, model ustawi parametry w taki sposób, aby były jak najszybsze i jak najwygodniejsze do odczytania.

Wszelkich zmian ustawień można dokonać za pomocą intuicyjnego, dotykowego ekranu z antyrefleksem, który w połączeniu z profesjonalnym systemem operacyjnym sprawia, że całe urządzenie jest bardzo proste w obsłudze i poradzi sobie z nią każdy, nawet początkujący użytkownik. Samo rozpoczęcie monitorowania uruchamia się poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Zapisane dane są przechowywane w formie trendów tabularnych, a wbudowana pamięć pozwala na zapis informacji dotyczących pacjentów od 1 do 99 ID z 500 grupami dla każdego ID.

image

Krok w krok z pacjentem

Ogólnie rzecz biorąc, model monitora pacjenta M850 może iść z nim krok w krok. Pomiar możliwy jest w czasie rzeczywistym, a samo urządzenie zapewnia mobilność, dzięki czemu jest wygodne w użytkowaniu i pozwala zachować komfort życia codziennego. Ponadto, sprzęt łączy w sobie zaawansowaną technologię, przemyślaną konstrukcję i cały szereg innowacyjnych funkcji, dzięki czemu jest tak bardzo ceniony przez naszych klientów.

Dane techniczne modelu M850

Prezentowane EKG i pulsoksymetr dla dzieci i dorosłych zostały połączone w jedną całość. Ten przenośny aparat zasilany jest baterią 3,7 V, która zapewnia co najmniej 28 godzin ciągłej i nieprzerwanej pracy. Gdy urządzenie zostanie całkowicie rozładowane, naładowanie do pełna zajmuje około 3-4 godzin, dzięki czemu model jest bardzo wydajny.

Urządzenie dokonuje pomiaru pulsu w zakresie 25-250 bpm. Szybkość przesuwania krzywej w przypadku EKG jest równa 6,25 mm/s, 12,5 mm/s, 22 mm/s. Natomiast SpO2 jest mierzone w zakresie od 0 do 100%, rozdzielczością 1% i z dokładnością od 70 do 100 % (granica błędu ± 2%). RESP jest monitorowane z dokładnością ± 2%. Wbudowana pamięć w urządzeniu pozwala na zachowanie pomiarów również przy braku zasilania.

Sklep Oddychasz.pl – niezawodne urządzenia medyczne w atrakcyjnej cenie

W naszym sklepie możesz zamówić również inne sprzęty medyczne, wśród których znajdziesz wysokiej jakości inhalatory i respiratory dla dorosłych, a także pulsoksymetry dla dzieci i noworodków. Wszystkie są dostępne w niskiej cenie, ponadto są zupełnie nowe i objęte gwarancją. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku pytań do kontaktu z działem obsługi klienta.

 

image

Gwarancja: 24 miesiące

 

image

PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: Bjeska sp. z o. o. sp. k.

  • Puls

Zakres

25-250 bpm

  • EKG

Typy odprowadzeń

3 odprowadzenia: I, II, III

5 odprowadzeń: I, II, III, aVR, aVL, aVF, Vx

Standard odprowadzeń

AHA, IEC

Szybkość przesuwania krzywej

6,25 mm/s, 12,5 mm/s, 22 mm/s

  • SpO2

Zakres

0-100%

Rozdzielczość

1%

Dokładność

70-100%: ± 2%

  • RESP

Metoda

Impedancyjna

Kanał pomiarowy

Kanał I (RA-LA), II (RA-LL) opcjonalnie, III (domyślny)

Dokładność

± 2 RPM lub 2%
  • Inne


Wymiary ekranu

4,3 cala

Rozdzielczość

480 x 272

Ekran

Dotykowy

Kierunek wyświetlania danych

4 kierunki

Zasilanie

Wejście: AC 100-240 V

Wyjście: DC 5V/2A

Pamięć

Zachowuje pomiary przy braku zasilania

Pomiary

Może przechowywać do 500 grup

po 99 ID/pacjentów (tylko dane, bez wykresów)

Czas ładowania

3-4 h

Czas pracy

> 28 h
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie