• Ssaki elektryczne

Niektóre sytuacje zdrowotne sprawiają, że konieczne jest użycie wyspecjalizowanego sprzętu medycznego. Dotyczy to między innymi ciężko chorych pacjentów, osób po operacjach czy w śpiączce. U nich niezbędne okazuje się zastosowanie urządzeń medycznych takich jak ssak medyczny, pulsoksymetr czy respirator. Sprzęt ten dostępny jest w ofercie naszego sklepu internetowego Oddychasz.pl. W naszym asortymencie można znaleźć wiele sprawdzonych produktów wyróżniających się wysoką jakością i konkurencyjną ceną. Naszym klientom zapewniamy wysoką jakość obsługi przez wykwalifikowany zespół. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą oraz zrealizowania zakupów w naszym sklepie!

Butelka wielorazowa do ssaka VacuAide 7305
Produkt dostępny na zamówienie
Ssak proVisio M28
Ssak proVisio M28
Produkt dostępny na zamówienie
Torba transportowa do ssaka proVisio M28
Produkt dostępny na zamówienie
Pokrywa pojemnika do ssaka proVisio M28
Produkt dostępny na zamówienie
Zbiornik do ssaka proVisio M28
Produkt dostępny na zamówienie
Filtr wewnętrzny ssaka DeVilbiss
Produkt dostępny na zamówienie
Ssak Mobil20
Ssak Mobil20
Produkt dostępny na zamówienie
Ssak Economic35 typ SU-2
Produkt dostępny na zamówienie

Ssak medyczny przenośny – najważniejsze zalety

Osoby zmagające się z trudnymi chorobami często pragną prowadzić komfortowe życie. Ułatwi im to z pewnością przenośny ssak medyczny, dzięki któremu aktywność poza domem będzie znów dla nich dostępna. W asortymencie naszego sklepu internetowego Oddychasz.pl można znaleźć między innymi ssak przenośny VacuAide 7305 marki DeVilbiss, mającej spore doświadczenie w produkcji sprzętu medycznego. Warto podkreślić, że model ten jest jednym z najmniejszych i najmocniejszych ssaków na rynku. Przeznaczony jest on zarówno do stosowania u dzieci, jak i dorosłych. Wyróżnia się kompaktową budową, jest wydajny, a także wyposażony w niezbędne funkcje. Ma wbudowaną baterię, jednocześnie ma możliwość naładowania za pomocą przejściówki do zapalniczki samochodowej. Kolejną propozycją tej samej marki jest ssak elektryczny VacuAide QSU, który z powodzeniem może być stosowany u noworodków, dzieci i dorosłych. To bardzo wydajny i wytrzymały produkt, który można zabrać ze sobą wszędzie. Zaletą tego produktu jest jego niska waga i niewielkie gabaryty ułatwiające transport. Model ten został wyposażony w akumulator zapewniający około godziny pracy na nim. Jednocześnie VacuAide QSU ma zasilacz impulsowy pozwalający na podłączenie do sieci elektrycznej w dowolnym miejscu świata.

Ssak medyczny domowy zapewni komfort każdemu pacjentowi!

Ssak to urządzenie medyczne służące do odsysania wydzieliny zalegającej w górnych drogach oddechowych. Z pewnością to bardzo ważne urządzenie dla osób mających trudności z samodzielnym odkrztuszaniem. W naszej ofercie można znaleźć przenośne i wszechstronne urządzenia przeznaczone do pracy w szpitalach, pozostałych placówkach medycznych oraz w domu, gdy zachodzi taka konieczność. Asortyment naszego sklepu internetowego Oddychasz.pl obejmuje ciche, wydajne i uniwersalne urządzenia, które w większości przypadków przeznaczone są do opieki nad noworodkami, dziećmi i dorosłymi. Model proVisio M28 tossak medyczny domowy, który sprawdzi się również w placówkach medycznych. To produkt firmy Asskea wyróżniający się modułową budową, łatwą obsługą i wysokim poziomem bezpieczeństwa w czasie użytkowania.