• Kategorie
  • Ssak Mobil20

Symbol: Ssak SU1/m

Prosty i wygodny w obsłudze ssak przenośny, przeznaczony do stosowania w opiece domowej, amulatoryjnej oraz opiekuńczo-leczniczej. Okres gwarancji ssaka wynosi 24 miesięce.

Produkt dostępny na zamówienie
1501.20
Czas wysyłki 24h
Cena przesyłki 0
Kurier FedEx za pobraniem 0
InPost Paczkomat 24/7 - pobranie 0
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie + pobranie 0
Odbiór osobisty 0
Kurier FedEx 0
InPost Paczkomat 24/7 0
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie 0
Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx przelew bankowy 8
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx pobranie 8
Dostępność Produkt dostępny na zamówienie
Zostaw telefon

Niezawodność i pewność użytkowania

AgaLabor od ponad 20 lat produkuje sprawdzone i bezawaryjne elektryczne ssaki medyczne. Dzięki temu, że ssaki produkowane są w Polsce, producent zapewnia dostęp do części zamiennych do wszystkich modeli ssaków oraz szybki i tani serwis, także po okresie gwarancji (której okres wynosi 24 miesiące). Ze względu na wysoki standard urządzeń, ssaki medyczna znajdują zastosowanie na salach operacyjnych, oddziałach intensywnej terapii, gabinetach zabiegowych czy domach opieki.

Ssak elektryczny SU-1 Mobil20 to proste w obsłudze, przenośne urządzenie dedykowane do opieki ambulatoryjnej, domowej oraz domów opiekuńczo-leczniczych. Standardowo w zestawie razem ze ssakiem znajduje się na naczynie poliwęglanowe o pojemności 0,8 litra, istnieje również możliwość przystosowania ssaka do pracy z jednorazowym naczyniem o pojemności 1 litra.

Domowy ssak medyczny może pracować bez przerwy, bez ryzyka przegrzania. Dla bezpieczeństwa zastosowano w połączeniach układu próżniowego węże zakończone łatwo rozłączalnymi złączkami - eliminuje to ryzyko zalania i uszkodzenia ssaka spowodowanego błędnym połączeniem węży.

Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkownika

Dla komfortu użytkowania ssaka wibracje wytwarzane podczas korzystania z urządzenia są niwelowane przez precyzyjny system amortyzacji. Ssak wyposażony jest w miernik oraz regulator przy pomocy którego precyzyjnie można ustawić żądane podciśnienie. Dodatkowo przy zamówieniu ssaka dostępne są różne wersje urządzenia, aby sprostać wymaganiom i potrzebom każdego użykownika. Możliwe jest zamówienie ssaka z opcjonalnym, dodatkowym sterowaniem nożnym, na wózku lub stacji roboczej lub z różnymi wariantami naczyń (jednorazowych Serres lub VacSax oraz wielorazowych poliwęglanowych lub szklanych).

Ekonomiczne rozwiązanie

Bardzo ważnym elementem każdego ssaka jest pompa. Do budowy ssaków AgaLabor została wykorzystana bezolejowa pomba membranowa, która praktycznie nie wymaga konserwacji. Ekonomiczne i tanie w zakupie są wkłady do filtrów zapobiegających zassaniu i rozpyleniu w otoczeniu mgły.

Typ

SU-1

Maksymalny przepływ

19 l/min

Zakres regulacji podciśnienia

do 0,85 bar (-0,085 MPa)

Pojemność słoi ssących

2 x 0,8 l

Głośność

52,6 dB

Masa

4,2 kg

Wymiary

26 x 36 x 35 cm

Zasilanie

230V / 50Hz

Klasa izolacji

I

Część aplikacyjna

typ BF