• Kategorie
  • Ssak Economic35 typ SU-2

Symbol: Ssak Economic 35

Elektryczny ssak medyczny przeznaczony do stosowania na salach operacyjnych i pooperacyjnych, oddziałach intensywnej terapii, gabinetach ambulatoryjnych, klinikach i szpitalach. Połączenie wydajności i jakości z rozsądną ceną.

Produkt dostępny na zamówienie
2988.00
Wpisz swój e-mail
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier FedEx za pobraniem 0
Odbiór osobisty 0
Kurier FedEx 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

Niezawodność i pewność użytkowania

AgaLabor od ponad 20 lat produkuje sprawdzone i bezawaryjne elektryczne ssaki medyczne. Dzięki temu, że ssaki produkowane są w Polsce, producent zapewnia dostęp do części zamiennych do wszystkich modeli ssaków oraz szybki i tani serwis, także po okresie gwarancji (której okres wynosi 24 miesiące). Ze względu na wysoki standard urządzeń, ssaki medyczna znajdują zastosowanie na salach operacyjnych, oddziałach intensywnej terapii, gabinetach zabiegowych czy domach opieki.

Ssak elektryczny SU-2 Economic35 to dwu-butlowe urządzenie z dodatkowym naczyniem kontrolnym, zaprojektowany z myślą o jak najlepszym stosunku jakości i wydajności do ceny. Może być stosowany w bardzo szerokim obszarze: w klinikach, szpitalach, salach operacyjnych i pooperacyjnych. Dzięki części aplikacyjnej z oznaczeniem CF, elektryczny ssak medyczny bez przeszkód można używać podczas operacji na otwartym sercu czy mózgu.

Standardowo w zestawie razem ze ssakiem znajdują się dwie szklane butle wielorazowego użytku o pojemności 2,5 litra oraz poliwęglanowe naczynie kontrolne o pojemności 0,8 litra. Istnieje również możliwość przystosowania ssaka do pracy z poliwęglanowymi naczyniami o pojemności 2 litrów lub jednorazowe naczynia w systemie Serres lub VacSac o pojemności 2 lub 3 litrów.

Elektryczny ssak medyczny SU-2 Economic35 może pracować bez przerwy, bez ryzyka przegrzania. Dla bezpieczeństwa zastosowano w połączeniach układu próżniowego węże zakończone łatwo rozłączalnymi złączkami - eliminuje to ryzyko zalania i uszkodzenia ssaka spowodowanego błędnym połączeniem węży.

Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkownika

Jednostka umieszczona jest na małym wózku z kółkami, dzięki czemu z łatwością można go przemieszczać i manewrować. Dla komfortu użytkowania ssaka wibracje wytwarzane podczas korzystania z urządzenia są niwelowane przez precyzyjny system amortyzacji. Ssak wyposażony jest w miernik oraz regulator przy pomocy którego precyzyjnie można ustawić żądane podciśnienie. Dodatkowo przy zamówieniu ssaka dostępne są różne wersje urządzenia, aby sprostać wymaganiom i potrzebom każdego użytkownika.

Ekonomiczne rozwiązanie

Bardzo ważnym elementem każdego ssaka jest pompa. Do budowy ssaków AgaLabor została wykorzystana bezolejowa pomba membranowa, która praktycznie nie wymaga konserwacji. Ekonomiczne i tanie w zakupie są wkłady do filtrów zapobiegających zassaniu i rozpyleniu w otoczeniu mgły.

Maksymalny przepływ

35 l/min

Zakres regulacji podciśnienia

do 0,85 bar (-0,085 MPa)

Pojemność słoi ssących 

od 1 do 3 l

Głośność

55 dB

Masa

4,2 kg (bez wózka)

Wymiary

26 x 36 x 35 cm (bez wózka)

Zasilanie

230V / 50Hz

Klasa izolacji

I

Część aplikacyjna

typ CF
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie