Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Aga Labor

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w sklepie internetowym oddychasz.pl przygotowaliśmy różnorodny wybór najwyższej jakości sprzętu medycznego i artykułów jednorazowych. Nasz asortyment został stworzony specjalnie z myślą o placówkach medycznych – szpitalach czy przychodniach, które chcą zapewnić swoim pacjentom jak najlepszą opiekę. Właśnie dlatego w aktualnym asortymencie nie mogło zabraknąć produktów Aga Labor – renomowanego producenta ssaków medycznych i pomp laboratoryjnych, który ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Urządzenia cenionej w środowisku medycznym marki wyróżniają się bezawaryjnością, łatwością obsługi i maksymalnym bezpieczeństwem stosowania. Dostępne w naszej ofercie ssaki są przeznaczone do użytku na salach operacyjnych, oddziałach intensywnej terapii czy w domach opieki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanego asortymentu, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zespół oddychasz.pl pozostaje do Twojej dyspozycji.

Elektryczne ssaki medyczne Aga Labor – najważniejsze informacje

Ssaki elektryczne produkowane przez markę Aga Labor uzyskały liczne certyfikaty i spełniają rygorystyczne normy, które są najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej jakości, solidnego wykonania i bezpieczeństwa użytkowania. Urządzenia mają między innymi PN-EN ISO-13485: 2005 i PN-EN ISO-9001. Sprzęt jest też zgodny z CE nr 1434. Co istotne, ssaki medyczne Aga Labor są produkowane w 100% w Polsce przy użyciu starannie wyselekcjonowanych materiałów. Dzięki temu masz nie tylko pewność ich wysokiej jakości, ale także, w razie takiej potrzeby, możesz bezproblemowo skorzystać z serwisu producenta. Każde urządzenie jest objęte przez niego 24-miesięczną gwarancją. Na liście ich zalet znalazła się również możliwość ciągłej pracy bez ryzyka przegrzania, wyposażenie w miernik i regulator podciśnienia czy wzbogacenie o filtry z wymienialnymi wkładkami filtracyjnymi, których zakup jest przystępny cenowo.

Ssaki medyczne Aga Labor dostępne w oddychasz.pl

W naszym aktualnym asortymencie znajdziesz między innymi ssak Aga Labor SU-2 Standard35, który jest dostępny na zamówienie. Elektryczny model jest dwubutlowy, ma dodatkowe naczynie kontrolne i mobilną konstrukcję dzięki umieszczeniu go na wózku na kółkach. Polecane urządzenie może pracować w trybie zdalnym, jest proste w obsłudze oraz ma część aplikacyjną, która umożliwia stosowanie go podczas operacji na otwartym sercu i mózgu. Inną propozycją jest ssak Mobil20, czyli praktyczny, wygodny i przenośny model, idealnie sprawdzający się w placówkach opiekuńczo-leczniczych czy w trakcie opieki domowej. Sprzęt producenta Aga Labor jest wyposażony w naczynie poliwęglanowe o pojemności 0,18 l, może pracować bez przerwy, a dzięki zastosowaniu węży z łatwo rozłączalnymi złączkami gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i eliminuje ryzyko zalania.

SU-2 Standard35
Produkt dostępny na zamówienie
Ssak Economic35 typ SU-2
Produkt dostępny na zamówienie
Ssak Mobil20
Ssak Mobil20
Produkt dostępny na zamówienie