Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - SHENZHEN CREATIVE INDUSTRY

W sklepie internetowym oddychasz.pl znajdziesz bogaty wybór sprzętu medycznego i akcesoriów, które są przeznaczone do użytku w szpitalach, przychodniach, placówkach opieki, a nawet w domach, w których pacjenci odbywają rekonwalescencję lub wymagają nieustannej pomocy specjalistycznych aparatów. Nasza oferta obejmuje wyłącznie sprawdzone, bezpieczne i odpowiednio przetestowane produkty, które zostały docenione na całym świecie. Wśród nich znajdziesz artykuły SHENZHEN CREATIVE INDUSTRY – To przedsiębiorstwo, które przez ponad 20 lat na rynku zdobyło zaufanie lekarzy, którzy docenili proponowane przez markę pulsoksymetry, wentylatory czy monitory EKG. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zespół oddychasz.pl pozostaje do Twojej dyspozycji.

Pulsoksymetr napalcowy SHENZHEN CREATIVE INDUSTRY

Jedną z propozycji dostępnych w naszym sklepie internetowym jest pulsoksymetr napalcowy SHENZHEN CREATIVE INDUSTRY, który ma kompaktowy rozmiar oraz pozwala na precyzyjne monitorowanie pulsu i Sp02, i to zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Poręczny sprzęt jest również lekki, a w trakcie korzystania nie powoduje bólu i dyskomfortu u pacjenta. Co więcej, można bez obaw używać go zarówno w szpitalach, jak i w domach czy placówkach opieki. Oferowany pulsoksymetr napalcowy został wyposażony w takie udogodnienia jak wyświetlacz OLED, 4-kierunkowy tryb wyświetlania oraz funkcję nieustannego monitorowania stanu baterii. Aby ułatwić odczytanie parametrów, urządzenie przedstawia pasek z pulsem i kształt fali pletyzmograficznej. W przypadku jakichkolwiek problemów pulsoksymetr uruchamia automatycznie alarm. Do jego zasilania służą dwie baterie AAA, dzięki którym sprzęt działa przez wiele godzin. Aby zaoszczędzić energię, wyłącza się samodzielnie po 8 sekundach niewykrycia żadnego sygnału.

Co jeszcze znajdziesz w oddychasz.pl?

Produkty SHENZHEN CREATIVE INDUSTRY to dopiero początek naszej oferty. W sklepie oddychasz.pl przygotowaliśmy setki innych produktów, dzięki którym zaopatrzysz swoją placówkę w odpowiednie wyposażenie. Główną częścią naszego aktualnego asortymentu są koncentratory tlenu i maski wykorzystywane do nieinwazyjnej wentylacji pacjentów. Oprócz nich proponujemy asystory kaszlu, respiratory, ssaki elektryczne, inhalatory, pikflometry, komory inhalacyjne czy bogaty wybór artykułów jednorazowych. Aby ułatwić Ci znalezienie odpowiedniego produktu, przygotowaliśmy szczegółowe opisy każdego z nich. Informacje obejmują zastosowanie artykułów i urządzeń, ich zalety i dokładne parametry. Niektóre z nich są dostępne wyłącznie na zamówienie, jednak gwarantujemy szybką realizację. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty online lub odwiedzenia punktu stacjonarnego w Poznaniu.

Pulsoksymetr napalcowy PC60F
Pulsoksymetr napalcowy PC60F
Produkt dostępny na zamówienie