• Kategorie
  • Pulsoksymetr napalcowy PC60F

Symbol: PC-60F
131.11 -24% 99.75
szt. Do przechowalni
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx przelew bankowy 8
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx pobranie 8
InPost Paczkomat 24/7 12.99
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie 14
InPost Paczkomat 24/7 - pobranie 16.67
Kurier FedEx 17
Kurier FedEx za pobraniem 19
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie + pobranie 21.6
Dostępność 3 szt.
Zostaw telefon

Pulsoksymetr PC-60F to lekkie i kompaktowe urządzenie przeznaczone do nieinwazyjnego monitorowanie pulsu oraz nasycenia tlenem krwi u pacjentów dorosłych i pediatrycznych. Urządzenie jest odpowiednie do stosowania zarówno w warunkach szpitalnych jak i domowych.

PC-60F wyposażony jest w wyświetlacz OLED oraz posiada czterokierunkowy tryb wyświetlania dla wygody osoby użytkującej. Podczas pomiaru możliwe jest wyświetlanie: SpO2, paska przedstawiającego puls i jego wartość, kształtu fali platyzmograficznej i wskaźnika stanu baterii. W przypadku osiągnięcia zbyt wysokiej lub zbyt niskiej wartości SpO2 lub pulsu, urządzenie ostrzeże o tym zdarzeniu użytkownika przy pomocy alarmu.

image

Niskie zużycie energii powoduje, że dwie baterie AAA zasilające aparat wystarczają na wiele godzin pracy. W przypadku niskiego poziomu baterii urządzenie poinformuje o tym użytkownika przy pomocy alarmu. PC-60F wyposażony jest też w system automatycznego wyłączenia zasilania- kiedy przez 8 sekund nie wykryje żadnego sygnału, urządzenie wyłączy się, oszczędzając tym samym poziom baterii.

W zestawie znajduje się urządzenie ze smyczą, bateriami oraz instrukcją obsługi.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie