• Producent - DeVilbiss

Witamy w sklepie internetowym Oddychasz.pl! Nasza oferta powstała specjalnie z myślą o osobach prywatnych i placówkach medycznych, które szukają sprawdzonych, bezpiecznych i solidnych wyrobów medycznych przeznaczonych do tlenoterapii i w domu, i w szpitalu. Wśród tysięcy produktów dostępnych w naszym aktualnym asortymencie nie zabrakło propozycji DeVilbiss – jednego z liderów w branży, który od dziesiątek lat zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń medycznych, z których korzystają obecnie pacjenci na całym świecie. Zapraszamy do poznania oferty DeVilbiss, w której znajdziesz koncentrator tlenu, ssaki elektryczne i przenośne oraz wiele innych produktów!

DeVilbiss – lider w produkcji wyrobów medycznych dla osób z chorobami układu oddechowego

DeVilbiss Healthcare może pochwalić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem w branży, ale także szeroką ofertą wyrobów medycznych, które są projektowane specjalnie z myślą o osobach zmagających z się z różnorodnymi chorobami układu oddechowego. Na liście produktów oferowanych przez znaną markę znalazły się między innymi stacjonarne i przenośne sprzęty do uzupełniania tlenu, instrumenty laryngologiczne czy rozwiązania ułatwiające podawanie leków prosto do płuc. Wszystkie wyroby DeVilbiss są produkowane na terenie Stanów Zjednoczonych, przechodzą liczne rygorystyczne testy i spełniają wszystkie normy jakości. Aktualnie dystrybucja produktów amerykańskiego koncernu odbywa się w ponad 100 krajach na całym świecie, w tym również w Europie. Dzięki temu możesz zamówić je w naszym sklepie internetowym!

Devilbiss – koncentrator tlenu

Jedną z propozycji marki DeVilbiss jest koncentrator tlenu. Przenośny model jest przeznaczony do zapewnienia pacjentowi powietrza z większą zawartością tlenu i ułatwienia mu swobodnego oddychania. Sprzęt z zasilaniem bateryjnym i sieciowym jest funkcjonalny i wytrzymały, dzięki czemu może być z powodzeniem używany zarówno w domu, jak i w podróży. Model dostępny w naszym sklepie internetowym jest także niezwykle lekki i może pochwalić się kompaktowym rozmiarem, który ułatwia jego przenoszenie. Oferowany przez DeVilbiss koncentrator tlenu Oxygen iGo zmniejsza suchość nosa i gardła, zapewnia wysoki komfort użytkowania, a do tego dostarcza równomiernie tlen, nawet w przypadku wysokiej częstotliwości oddechu.

Ssaki elektryczne i przenośne DeVilbiss

W naszym aktualnym asortymencie znajdziesz również ssaki elektryczne i przenośne DeVilbiss. Pierwszy z nich to połączenie wysokiej wydajności z możliwością regulacji zakresu podciśnienia. Jego największą zaletą jest możliwość stosowania u pacjentów w każdym wieku – od noworodków, aż po seniorów. A to wszystko w połączeniu z komfortem użytkowania, bezpieczeństwem i cichą pracą. Z kolei ssak przenośny DeVilbiss to podciśnieniowe urządzenie, które ma regulację ciśnienia, zapewnia szybki przepływ 27 LPM, a do tego został wyposażony w funkcję blokady. Dodatkowo wzbogacono go o wbudowaną baterię, która pozwala na korzystanie ze sprzętu nawet przez 60 minut. Z powodzeniem można go też ładować za pomocą przejściówki do zapalniczki samochodowej.

Pulsoksymetr napalcowy HbO-3000
Produkt dostępny na zamówienie
Filtr wewnętrzny ssaka DeVilbiss
Produkt dostępny na zamówienie
Wąż podłączeniowy DeVilbiss
Produkt dostępny na zamówienie
Butelka wielorazowa do ssaka VacuAide 7305
Produkt dostępny na zamówienie
Pulsoksymetr napalcowy HB0-2000
Produkt dostępny na zamówienie
Koncentrator tlenu Deluxe IGO
Koncentrator tlenu Deluxe IGO
Produkt dostępny na zamówienie
14747.70 -9% 13486.50
Koncentrator tlenu Devilbiss 525KS
Koncentrator tlenu Devilbiss 525KS
Produkt dostępny na zamówienie