Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - DeVilbiss

Witamy w sklepie internetowym Oddychasz.pl! Nasza oferta powstała specjalnie z myślą o osobach prywatnych i placówkach medycznych, które szukają sprawdzonych, bezpiecznych i solidnych wyrobów medycznych przeznaczonych do tlenoterapii i w domu, i w szpitalu. Wśród tysięcy produktów dostępnych w naszym aktualnym asortymencie nie zabrakło propozycji DeVilbiss – jednego z liderów w branży, który od dziesiątek lat zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń medycznych, z których korzystają obecnie pacjenci na całym świecie. Zapraszamy do poznania oferty DeVilbiss, w której znajdziesz koncentrator tlenu, ssaki elektryczne i przenośne oraz wiele innych produktów!

DeVilbiss – lider w produkcji wyrobów medycznych dla osób z chorobami układu oddechowego

DeVilbiss Healthcare może pochwalić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem w branży, ale także szeroką ofertą wyrobów medycznych, które są projektowane specjalnie z myślą o osobach zmagających z się z różnorodnymi chorobami układu oddechowego. Na liście produktów oferowanych przez znaną markę znalazły się między innymi stacjonarne i przenośne sprzęty do uzupełniania tlenu, instrumenty laryngologiczne czy rozwiązania ułatwiające podawanie leków prosto do płuc. Wszystkie wyroby DeVilbiss są produkowane na terenie Stanów Zjednoczonych, przechodzą liczne rygorystyczne testy i spełniają wszystkie normy jakości. Aktualnie dystrybucja produktów amerykańskiego koncernu odbywa się w ponad 100 krajach na całym świecie, w tym również w Europie. Dzięki temu możesz zamówić je w naszym sklepie internetowym!

Devilbiss – koncentrator tlenu

Jedną z propozycji marki DeVilbiss jest koncentrator tlenu. Przenośny model jest przeznaczony do zapewnienia pacjentowi powietrza z większą zawartością tlenu i ułatwienia mu swobodnego oddychania. Sprzęt z zasilaniem bateryjnym i sieciowym jest funkcjonalny i wytrzymały, dzięki czemu może być z powodzeniem używany zarówno w domu, jak i w podróży. Model dostępny w naszym sklepie internetowym jest także niezwykle lekki i może pochwalić się kompaktowym rozmiarem, który ułatwia jego przenoszenie. Oferowany przez DeVilbiss koncentrator tlenu Oxygen iGo zmniejsza suchość nosa i gardła, zapewnia wysoki komfort użytkowania, a do tego dostarcza równomiernie tlen, nawet w przypadku wysokiej częstotliwości oddechu.

Ssaki elektryczne i przenośne DeVilbiss

W naszym aktualnym asortymencie znajdziesz również ssaki elektryczne i przenośne DeVilbiss. Pierwszy z nich to połączenie wysokiej wydajności z możliwością regulacji zakresu podciśnienia. Jego największą zaletą jest możliwość stosowania u pacjentów w każdym wieku – od noworodków, aż po seniorów. A to wszystko w połączeniu z komfortem użytkowania, bezpieczeństwem i cichą pracą. Z kolei ssak przenośny DeVilbiss to podciśnieniowe urządzenie, które ma regulację ciśnienia, zapewnia szybki przepływ 27 LPM, a do tego został wyposażony w funkcję blokady. Dodatkowo wzbogacono go o wbudowaną baterię, która pozwala na korzystanie ze sprzętu nawet przez 60 minut. Z powodzeniem można go też ładować za pomocą przejściówki do zapalniczki samochodowej.