Chat with us, powered by LiveChat
 • Kategorie
 • Przenośny koncentrator tlenu iGo2

Symbol: 125K
11399.00 -15% 9650.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
11399
SZT. Do przechowalni
Czas wysyłki 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier FedEx 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Zostaw telefon

Mobilny koncentrator tlenu dla wymagających

Przenośny koncentrator tlenu iGo2 pozwala Ci dotrzeć wszędzie i sprawia, że podróżowanie z koncentratorem tlenu jest wygodniejsze niż inne metody dostarczania tlenu - bez względu na to, jak się tam dostajesz.

iGo2 jest lekki i łatwy do przenoszenia w praktycznej torbie na ramię. Dzięki wysokiej jakości konstrukcji iGo2 jest bardzo trwały. Wyposażony w ochronną, wytrzymałą powłokę, zapewnia dodatkową warstwę ochrony przed wymaganiami codziennego życia. Przenośny koncentrator tlenu iGo2 ma 5 ustawień podawania tlenu od 1 do 5.

Przenośny koncentrator tlenu Drive DeVilbiss iGo2 przeznaczony jest dla pacjentów wymagających podawania dodatkowego tlenu zgodnie z zaleceniami lekarza. Zapewnia on wysokie stężenie tlenu podawane przez kaniulę nosową do pacjenta. iGo2 może być wykorzystywany w domu, instytucji, pojeździe i różnych środowiskach mobilnych, w pomieszczeniu i poza pomieszczeniem. Urządzenie jest przeznaczone do podawania dodatkowego tlenu pacjentom wymagającym podawania tlenu o wadze > 10 kg.

image

Koncentrator oddziela tlen od powietrza w otoczeniu, za pomocą specjalnych sit oddziela tlen od azotu.  Chociaż koncentrator filtruje powietrze otaczające, nie obniża normalnego poziomu tlenu w pokoju. Ten impulsowy koncentrator dostarcza pełną dawkę tlenu przy każdym oddechu, od samego początku inhalacji. 

Tryb AutoBreath jest rozwiązaniem awaryjnym zapewniającym dostarczenie pacjentowi pewnej ilości tlenu w przypadku, gdy urządzenie nie jest w stanie wykryć oddechu pacjenta.

Technologia SmartDose automatycznie dostosowuje dawkę tlenu w odpowiedzi na zmiany w sposobie oddychania. Dostarcza ona więcej tlenu, kiedy jest on potrzebny, aby pomóc pacjentowi w utrzymaniu aktywności, zapewniając swobodę i pewność siebie do bardziej aktywnego życia. Kiedy pacjent jest aktywny, większa dawka tlenu pomaga redukować uczucie bezdechu i zachować aktywność. Po ustawieniu prędkości przepływu odpowiednio do przepisanej dawki, nie ma potrzeby ręcznego zmieniania prędkości przepływu tlenu w trakcie dnia — technologia SmartDose będzie to robić automatycznie.

image

OPCJE ZASILANIA
iGo2 może być wykorzystywany z 3 następującymi źródłami zasilania:
1. Zasilanie z baterii - aby urządzenie działało, zawsze musi być do niego włożona bateria. iGo2 będzie korzystać z zasilania z baterii w przypadku braku innego źródła zasilania. 
2. Zasilanie prądem przemiennym - używając do tego przewodu zasilania prądu przemiennego.
3. Zasilanie prądem stałym - ładowarka samochodowa.

 

BATERIA
Koncentrator iGo2 będzie działać co najmniej przez 3,5 godziny przy ustawieniu 2 na 20 BPM (oddechów na minutę), korzystając z nowej całkowicie naładowanej baterii.  Bateria naładuje się w ciągu mniej niż 3 godzin od całkowitego rozładowania przy wyłączonym urządzeniu i podłączeniu do zasilania prądem przemiennym albo w ciągu mniej niż 4 godzin w przypadku używania prądu stałego.

image

PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: Bjeska sp. z o. o. sp. k.

Wymiary 21,3 cm x 8,9 cm x 21,8 cm
Masa  2,25 kg
Głośność  37,5 dBA przy ustawieniu 2
Maksymalne ciśnienie 24 psi.
Stężenie tlenu 90% (+/ -3%) przy każdym przepływie
Zakres ustawienia przepływu tlenu
(przy częstotliwości 20 oddechów/min) 
 • 1 -> 260 ml / min
 • 2 -> 440 ml / min
 • 3 -> 725 ml / min
 • 4 -> 880 ml / min
 • 5 -> 1014 ml / min
Czas pracy na baterii
3.5 godziny przy ustawieniu 2.
Zasilanie sieciowe 100-240 VAC, 50/60 Hz


Wbudowane alarmy
 • Niski poziom baterii
 • Niskie stężenie tlenu (< 86%)
 • Awaria (< 85% lub inna usterka)
 • Nie wykryto oddychania

 

Gwarancja: urządzenie 3 lata, bateria 1 rok, sita molekularne 1 rok. 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie