Chat with us, powered by LiveChat
 • Kategorie
 • Koncentrator tlenu EverFlo 5 lat gwarancji

Symbol: 1020006 (5G)

Koncentrator EverFlo zapewniaja świetną wydajność i wymaga tak niewiele w zamian. Urządzenie jest małe i ciche i zostało zaprojektowane w taki sposób, aby być tanim i prostym w obsłudze. Koncentrator tlenu pozwala na dostarczenie terapii tlenowej, której oczekujesz przy kontroli jej kosztów.

3299.00
SZT. Do przechowalni
Czas wysyłki 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier FedEx za pobraniem 0
Odbiór osobisty 0
Kurier FedEx 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Zostaw telefon

W cenie koncentratora 1 komplet w postaci nawilżacza i wąsów tlenowych GRATIS!

Koncentrator tlenu to jedno z najważniejszych urządzeń w przypadku osób dotkniętych chorobą lub dysfunkcją ze strony układu oddechowego. Ma za zadanie dostarczyć pacjentowi powietrze wzbogacone tlenem, co ma prowadzić do szybszego wyleczenia lub poprawy komfortu życia. W naszym sklepie znajdziesz między innymi koncentrator tlenu Philips EverFlo. Urządzenie dzięki zastosowaniu najnowszej technologii odznacza się znakomitą wydajnością, trwałością oraz odpornością na zużycie, czy wystąpienie różnego rodzaju usterek. Koniecznie poznaj z bliska oferowany koncentrator i zamów już dziś!

Urządzenie pozwala na dostarczenie dodatkowego tlenu pacjentowi, a jego działanie opiera się na sprężarce mechanicznej o podwyższonej wydajności. Koncentrator, pobierając powietrze wprost z otoczenia, odbiera z niego tlen i podaje pacjentowi, co może w niektórych przypadkach prowadzić do szybszego wyleczenia lub zwiększenia komfortu życia codziennego. Produkt dzięki obudowie o innowacyjnym projekcie wyróżnia się między innymi prostotą użytkowania, gdyż nie trzeba w nim zmieniać filtrów aż przez 2 lata od chwili pierwszego uruchomienia.

image

Zalety urządzenia Philips Everflo 

 • Monolityczna obudowa jest odporna na większość uszkodzeń typowych dla tego sprzętu, np. w postaci obić, stłuczeń lub pęknięć. 

 • Waga 14 kg gwarantuje przy tym stuprocentową stabilność podstawy na każdej powierzchni, a cztery kółka umożliwiają przesunięcie urządzenia nawet przez starszą, schorowaną osobę. 

 • Głośność. Zastosowanie doskonałego wygłuszenia i nowoczesnej sprężarki o podwyższonej wydajności sprawia, że koncentrator tlenu Philips generuje podczas pracy jedynie około 43 dB hałasu, co czyni go cichszym niż większość domowych urządzeń AGD. 

 • Ekonomiczny. Warto także zauważyć, że urządzenie jest w pełni ekologiczne. Podczas pracy pobiera jedynie około 300 W (wartość uśredniona), tym samym generuje wówczas także niewiele ciepła.

 • Przepływ. Koncentrator  zapewnia natężenie przepływu na poziomie od 0,5 do 5 litrów na minutę, co jest wystarczające dla większości pacjentów. Duży zakres ustawień sprawia przy tym, że urządzenie łatwo dostosować do prywatnych preferencji i wymogów.

 • Bezpieczeństwo. Produkt został wyposażony w przepływomierz ograniczający ryzyko uszkodzenia produktu, metalową kaniulę o zmniejszonym ryzyku pęknięcia, jak i łoże sitowe i technologię adsorpcji ciśnieniowej PSA. Dzięki temu koncentrator Philips EverFlo odznacza się na tle innych modeli wysoką trwałością, liczoną w wielu tysiącach godzin użytkowania.

image

Do nawilżacza tlenu zleca się używanie wody zdemineralizowanej, która przedłuża żywotność nawilżacza i nie prowadzi do zatkania końcówki przewodów, w porównaniu do zwykłej wody. Wodę należy regularnie wymieniać (przynajmniej raz w tygodniu, a najlepiej codziennie)

Zamów już dziś koncentrator tlenu Philips wraz z pulsoksymetrem M70C w sklepie Oddychasz.pl

Pulsoksymetr napalcowy M70C to niewielkich wymiarów przenośne urządzenie służące do monitorowania takich wartości jak tętno czy poziom nasycenia krwi tętniczej tlenem (saturację), umożliwiając monitorowanie przebiegu tlenoterapii. M70C wyposażony jest w czytelny, kolorowy wyświetlacz OLED, który wyświetla: saturację SpO2, puls PR oraz krzywą fali oraz słupkowy wskaźnik pulsu.   image

Nasz sklep Oddychasz.pl już od 2007 roku stale świadczy najwyższej jakości usługi polegające m.in. na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym aparatury z kategorii sprzętu medycznego, stosowanego do wentylacji mechanicznej pacjentów. Wszystkie dostępne produkty pochodzą wyłącznie od wyspecjalizowanych firm i są w pełni nowe oraz objęte odpowiednim okresem gwarancyjnym, który w przypadku oferowanego koncentratora tlenu wynosi aż 5 lat od chwili zakupu. Z chęcią pomagamy na każdym etapie zamówienia, jak i dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów.

 

image

PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: Bjeska sp. z o. o. sp. k.

Model: EverFlo 1020006

 • Stężenie tlenu: 90-96% 

 • Przepływ: od 0,5 do 5 l/min (płynna regulacja przy pomocy pokrętła na przepływomierzu)

 • Alarm: wskaźniki stężenia procentowego tlenu, alarm o niskim stężeniu tlenu (82%) oraz bardzo niskim stężeniu tlenu (70%)

 • Poziom hałasu: 43 dB

 • Masa: od 14 do 15 kg

 • Wymiary: 58 x 38 x 24 cm

 • Zasilanie: sieciowe

 • Pobór mocy: 300 W

 • Gwarancja: 5 lat

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie