• Kategorie
  • Koncentrator tlenu EverFlo + 5 lat gwarancji

Symbol: 1020006 (5G)

Koncentrator EverFlo zapewniaja świetną wydajność i wymaga tak niewiele w zamian. Urządzenie jest małe i ciche i zostało zaprojektowane w taki sposób, aby być tanim i prostym w obsłudze. Koncentrator tlenu pozwala na dostarczenie terapii tlenowej, której oczekujesz przy kontroli jej kosztów.

3999.00 -18% 3299.00
szt. Do przechowalni
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier FedEx za pobraniem 0
Odbiór osobisty 0
Kurier FedEx 0
Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx przelew bankowy 8
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx pobranie 8
Dostępność Mało
Zostaw telefon

W cenie koncentratora 1 komplet w postaci nawilżacza i wąsów tlenowych GRATIS!

Koncentrator tlenu to jedno z najważniejszych urządzeń w przypadku osób dotkniętych chorobą lub dysfunkcją ze strony układu oddechowego. Ma za zadanie dostarczyć pacjentowi powietrze wzbogacone tlenem, co ma prowadzić do szybszego wyleczenia lub poprawy komfortu życia. W naszym sklepie znajdziesz między innymi koncentrator tlenu Philips EverFlo. Urządzenie dzięki zastosowaniu najnowszej technologii odznacza się znakomitą wydajnością, trwałością oraz odpornością na zużycie, czy wystąpienie różnego rodzaju usterek. Koniecznie poznaj z bliska oferowany koncentrator i zamów już dziś!

Koncentrator tlenu Philips – dla wymagających pacjentów

Urządzenie pozwala na dostarczenie dodatkowego tlenu pacjentowi, a jego działanie opiera się na sprężarce mechanicznej o podwyższonej wydajności. Koncentrator, pobierając powietrze wprost z otoczenia, odbiera z niego tlen i podaje pacjentowi, co może w niektórych przypadkach prowadzić do szybszego wyleczenia lub zwiększenia komfortu życia codziennego. Produkt dzięki obudowie o innowacyjnym projekcie wyróżnia się między innymi prostotą użytkowania, gdyż nie trzeba w nim zmieniać filtrów aż przez 2 lata od chwili pierwszego uruchomienia.

image

Monolityczna obudowa o wymiarach 58,4 x 38,1 x 24,1 cm jest odporna na większość uszkodzeń typowych dla tego sprzętu, np. w postaci obić, stłuczeń lub pęknięć. Waga 14 kg gwarantuje przy tym stuprocentową stabilność podstawy na każdej powierzchni, a cztery kółka umożliwiają przesunięcie urządzenia nawet przez starszą, schorowaną osobę. Zastosowanie doskonałego wygłuszenia i nowoczesnej sprężarki o podwyższonej wydajności sprawia, że koncentrator tlenu Philips generuje podczas pracy jedynie około 43 dB hałasu, co czyni go cichszym niż większość domowych urządzeń AGD. Warto także zauważyć, że urządzenie jest w pełni ekologiczne. Podczas pracy pobiera jedynie około 300 W (wartość uśredniona), tym samym generuje wówczas także niewiele ciepła.

Parametry szczegółowe koncentratora tlenu Philips EverFlo

Urządzenie jest przeznaczone do pracy w typowych warunkach domowych w temperaturze od 13 do 32 stopni Celsjusza przy wilgotności względnej pracy do 95%. Koncentrator może pracować na wysokości od 0 do 2286 m n.p.m i zapewnia natężenie przepływu na poziomie od 0,5 do 5 litrów na minutę, co jest wystarczające dla większości pacjentów. Duży zakres ustawień sprawia przy tym, że urządzenie łatwo dostosować do prywatnych preferencji i wymogów.

Firma Philips zastosowała w tym modelu także rozwiązania dodatkowe, zwiększające bezpieczeństwo użytkownika. Warto tu wymienić między innymi progi alarmowe OPI, czyli wskaźniki stężenia procentowego tlenu (Oxygen Percentage Indicator), działające na zasadzie ultradźwiękowego pomiaru wytwarzanego tlenu. To podstawowy i zarazem najistotniejszy parametr pracy tego urządzenia. Koncentrator poinformuje pacjenta i/lub obsługę o niskim stężeniu tlenu (82%) oraz bardzo niskim stężeniu tlenu (70%).

Produkt został wyposażony także w przepływomierz ograniczający ryzyko uszkodzenia produktu, metalową kaniulę o zmniejszonym ryzyku pęknięcia, jak i łoże sitowe i technologię adsorpcji ciśnieniowej PSA. Dzięki temu koncentrator Philips EverFlo odznacza się na tle innych modeli wysoką trwałością, liczoną w wielu tysiącach godzin użytkowania.

image

Zamów już dziś nowy koncentrator tlenu Philips w sklepie Oddychasz.pl

Nasz sklep Oddychasz.pl już od 2007 roku stale świadczy najwyższej jakości usługi polegające m.in. na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym aparatury z kategorii sprzętu medycznego, stosowanego do wentylacji mechanicznej pacjentów. Wszystkie dostępne produkty pochodzą wyłącznie od wyspecjalizowanych firm i są w pełni nowe oraz objęte odpowiednim okresem gwarancyjnym, który w przypadku oferowanego koncentratora tlenu wynosi aż 5 lat od chwili zakupu. Z chęcią pomagamy na każdym etapie zamówienia, jak i dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Zamów już dziś swój nowy koncentrator tlenu Philips EverFlo w korzystnej cenie i uzupełnij zamówienie rękawicami diagnostycznymi oraz materiałami opatrunkowymi.

  • Stężenie tlenu

Model:

1020006

90-96% od 1 do 5 LPM
  • Poziom hałasu

Model:

1020006

43 dB

  • Parametry fizyczne

Masa

od 14 do 15 kg

Wymiary

58 x 38 x 24 cm

  • Parametry środowiskowe

Eksploatacja

Temperatura

od 13oC do 32 oC

Wilgotność

od 15% do 95%

Wysokość

od 0 do 2286m

Przechowywanie

Temperatura

od -34oC do 71 oC

Wilgotność

od 15% do 95%

Wysokość

nie dotyczy