Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Koncentrator tlenu SimplyGo

Symbol: 1069058
16700.00
SZT. Do przechowalni
Czas wysyłki 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier FedEx 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Zostaw telefon

Koncentrator tlenu to urządzenie, którego celem jest dostarczenie pacjentowi powietrza dodatkowo wzbogaconego odpowiednią zawartością tlenu. W naszym sklepie znajdziesz między innymi koncentrator tlenu przenośny SimplyGo firmy Philips o najwyższej jakości wykonania. Model ten dzięki zastosowaniu trwałych materiałów, wydajnej sprężarki zdolnej aż do 15 000 godzin pracy zapewnia w zasadzie możliwość ciągłej pracy bez obaw o jego zniszczenie. Urządzenie jest odporne na szeroki zakres temperatur i może być z Tobą zawsze – zarówno na spacerze, jak i podczas dłuższych podróży różnymi środkami lokomocji.

image

Jak działa przenośny koncentrator tlenu i dlaczego warto go wybrać?

Prezentowany, przenośny koncentrator tlenu na baterie został wyprodukowany przez firmę Philips, która od lat dostarcza pacjentom najlepsze rozwiązania z dziedziny terapii tlenowej. Urządzenie pozwala na dostarczanie pacjentom chorym np. na POChP odpowiedniej dawki tlenu, wspomagając pracę ich płuc i zapewniając znacznie większy komfort życia codziennego. Jeszcze do niedawna największą popularnością w terapii tlenowej cieszyły się butle ze sprężonym powietrzem, które miały bardzo wiele wad. Były ciężkie i nieporęczne, a przy tym podczas użytkowania stwarzały zagrożenie wybuchu przez wysokie ciśnienie we wnętrzu butli. Ponadto, nieszczelność mogła prowadzić do zwiększenia ilości tlenu w danym pomieszczeniu, zwiększając ryzyko eksplozji lub pożaru. Wiele osób podczas ich użytkowania skarżyło się także na trudną obsługę, która wymagała fachowej wiedzy z zakresu budowy. Właśnie dlatego obecnie to przenośne koncentratory tlenu wyparły te urządzenia i stały się nieodzownym elementem życia codziennego większości osób wymagających dostarczania do płuc powietrza wzbogaconego dodatkowym tlenem.

Przenośny koncentrator tlenu na baterie – Philips SimplyGo!

Marka Philips, przygotowując model SimplyGo, wzięła pod uwagę między innymi komfort jego użytkowania. Urządzenie o wymiarach wynoszących jedynie 29,2 x 25,4 x 15,2 cm i wadze 4,5 kg można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie, wystarczy je włożyć do odpowiedniej torby i używać w razie potrzeby np. na spacerze lub podczas przejazdu środkami lokomocji, samochodem lub pociągiem. Warto także dodać, że Philips SimplyGo to produkt w pełni odporny na trudy codziennego użytkowania. Może pracować w temperaturze od 5 do 40 stopni Celsjusza, jest odporny na większość uszkodzeń mechanicznych i odznacza się długim czasem bezawaryjnej pracy sprężarki – nawet 15 000 godzin bez przerwy. Sama sprężarka jest wydajna i efektywna, dlatego podczas jej użytkowania nie grozi nagła awaria. Firma Philips podczas projektowania modelu SimplyGo dokonała setek różnych testów na wibracje, uderzenia oraz ciągłe działanie zmiennych i ekstremalnych temperatur, mających całkowicie wyeliminować błędy konstrukcyjne.

Zamów koniecznie koncentrator tlenu przenośny w niskiej cenie w sklepie Oddychasz.pl!

Koncentrator tlenu przenośny na baterie został wyposażony przez producenta w akumulator litowo-jonowy, który zapewnia około 3,7 godziny pracy przy ustawieniu pulsacyjnym w dawce 2 oraz 2 godziny przy ustawieniu ciągłym 2 l/min. Nowoczesna technologia produkcji baterii sprawia, że do jej pełnego naładowania wystarczą jedynie 2-3 godziny. Koncentrator w miejscach z dostępem do prądu można z powodzeniem użytkować z podłączonym przewodem zasilającym, który zapewnia ciągłą pracę.

Urządzenie zostało wyposażone w nowoczesny procesor informujący użytkownika np. o niskim stężeniu tlenu, zbyt wysokim tempie oddechu, braku przepływu tlenu, niskim stanie baterii czy o rozładowanym akumulatorze. Szczególnie istotny jest alarm informujący o usterce technicznej, który usuwa ryzyko użytkowania niesprawnego urządzenia.

Koncentrator tlenu przenośny SimplyGo ma dwa tryby pracy – ciągły przepływ do 2 litrów tlenu na minutę oraz dawkę pulsacyjną (od 1 do 6), co czyni go jednym z najbardziej zaawansowanych modeli na rynku. Produkt jest przeznaczony do okazjonalnego lub ciągłego użytkowania i można go stosować w prywatnych domach, mobilnie oraz w placówkach medycznych.

 

image

PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: Bjeska sp. z o. o. sp. k.

Koncentracja tlenu

86 to 97% na wszystkich ustawieniach

Tryb stały - przepływ tlenu

0.5 l/min, 1 l/min, 1.5 l/min, 2 l/min

Poziom głośności

< 43 dB przy ustawieniu pulsacyjnym na 2

Wymiary

29.2 cm x 25.4 cm x 15.2 cm

Masa

4.5 kg z baterią

Temperatura pracy

5° to 40°C

Temperatura przechowywania

-20° to 60°C

Oczyszczanie

Wewnętrzny filtr antybakteryjny

Zużycie mocy

150W podczas ładowania

120W bez ładowania

Alarmy

Niskie stężenie tlenu, brak oddechu,

za wysokie tempo oddechu,

brak przepływu tlenu,

niski stan baterii,

rozładowany akumulator, usterka techniczna.

Bateria

Masa: 0,7 kg,

Ładowanie: 2-3 godzin

Rozładowanie:

  • 3,7 godz - ustawienie pulsacyjne dawka 2

  • 2 godz. - ustawienie ciągłe 2l/min

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie