• Kategorie
 • Koncentrator tlenu EverFlo 3 lata gwarancji

Symbol: 1020006
2898.00
szt. Do przechowalni
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier FedEx za pobraniem 0
Odbiór osobisty 0
Kurier FedEx 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 6 szt.
Zostaw telefon

W cenie koncentratora 1 komplet w postaci nawilżacza i wąsów tlenowych GRATIS!

Koncentrator tlenu to jedno z najważniejszych urządzeń w przypadku osób dotkniętych chorobą lub dysfunkcją ze strony układu oddechowego. Ma za zadanie dostarczyć pacjentowi powietrze wzbogacone tlenem, co ma prowadzić do szybszego wyleczenia lub poprawy komfortu życia. W naszym sklepie znajdziesz między innymi koncentrator tlenu Philips EverFlo. Urządzenie dzięki zastosowaniu najnowszej technologii odznacza się znakomitą wydajnością, trwałością oraz odpornością na zużycie, czy wystąpienie różnego rodzaju usterek. Koniecznie poznaj z bliska oferowany koncentrator i zamów już dziś!

Urządzenie pozwala na dostarczenie dodatkowego tlenu pacjentowi, a jego działanie opiera się na sprężarce mechanicznej o podwyższonej wydajności. Koncentrator, pobierając powietrze wprost z otoczenia, odbiera z niego tlen i podaje pacjentowi, co może w niektórych przypadkach prowadzić do szybszego wyleczenia lub zwiększenia komfortu życia codziennego. Produkt dzięki obudowie o innowacyjnym projekcie wyróżnia się między innymi prostotą użytkowania, gdyż nie trzeba w nim zmieniać filtrów aż przez 2 lata od chwili pierwszego uruchomienia.

image

 

Zalety urządzenia Philips Everflo 

 • Monolityczna obudowa jest odporna na większość uszkodzeń typowych dla tego sprzętu, np. w postaci obić, stłuczeń lub pęknięć. 

 • Waga 14 kg gwarantuje przy tym stuprocentową stabilność podstawy na każdej powierzchni, a cztery kółka umożliwiają przesunięcie urządzenia nawet przez starszą, schorowaną osobę. 

 • Głośność. Zastosowanie doskonałego wygłuszenia i nowoczesnej sprężarki o podwyższonej wydajności sprawia, że koncentrator tlenu Philips generuje podczas pracy jedynie około 43 dB hałasu, co czyni go cichszym niż większość domowych urządzeń AGD. 

 • Ekonomiczny. Warto także zauważyć, że urządzenie jest w pełni ekologiczne. Podczas pracy pobiera jedynie około 300 W (wartość uśredniona), tym samym generuje wówczas także niewiele ciepła.

 • Przepływ. Koncentrator  zapewnia natężenie przepływu na poziomie od 0,5 do 5 litrów na minutę, co jest wystarczające dla większości pacjentów. Duży zakres ustawień sprawia przy tym, że urządzenie łatwo dostosować do prywatnych preferencji i wymogów.

 • Bezpieczeństwo. Produkt został wyposażony w przepływomierz ograniczający ryzyko uszkodzenia produktu, metalową kaniulę o zmniejszonym ryzyku pęknięcia, jak i łoże sitowe i technologię adsorpcji ciśnieniowej PSA. Dzięki temu koncentrator Philips EverFlo odznacza się na tle innych modeli wysoką trwałością, liczoną w wielu tysiącach godzin użytkowania.

image

Do nawilżacza tlenu zleca się używanie wody destylowanej, która przedłuża żywotność nawilżacza i nie prowadzi do zatkania końcówki przewodów, w porównaniu do zwykłej wody. Wodę należy regularnie wymieniać (przynajmniej raz w tygodniu, a najlepiej codziennie)

W naszej ofercie posiadamy wodę destylowana 5L lub woda 2L

Zamów już dziś nowy koncentrator tlenu Philips w sklepie Oddychasz.pl

Nasz sklep Oddychasz.pl już od 2007 roku stale świadczy najwyższej jakości usługi polegające m.in. na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym aparatury z kategorii sprzętu medycznego, stosowanego do wentylacji mechanicznej pacjentów. Wszystkie dostępne produkty pochodzą wyłącznie od wyspecjalizowanych firm i są w pełni nowe oraz objęte odpowiednim okresem gwarancyjnym, który w przypadku oferowanego koncentratora tlenu wynosi aż 3 lata od chwili zakupu. Z chęcią pomagamy na każdym etapie zamówienia, jak i dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. 

Model: EverFlo 1020006

 • Stężenie tlenu: 90-96% 

 • Przepływ: od 0,5 do 5 l/min (płynna regulacja przy pomocy pokrętła na przepływomierzu)

 • Alarm: wskaźniki stężenia procentowego tlenu, alarm o niskim stężeniu tlenu (82%) oraz bardzo niskim stężeniu tlenu (70%)

 • Poziom hałasu: 43 dB

 • Masa: od 14 do 15 kg

 • Wymiary: 58 x 38 x 24 cm

 • Zasilanie: sieciowe

 • Pobór mocy: 300 W

 • Gwarancja: 3 lata

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie