• Kategorie
  • Koncentrator tlenu SimplyGo Mini

Symbol: 1113604
Produkt dostępny na zamówienie
11421.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier FedEx 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

Koncentrator tlenu to urządzenie niezbędne dla osób z przewlekłymi chorobami płuc. Produkt ma na celu dostarczanie pacjentowi powietrza z większą zawartością tlenu, co umożliwia między innymi komfortowe życie, a w niektórych przypadkach wyjście z choroby. W naszym sklepie znajdziesz między innymi asystory kaszlu, respiratory, inhalatory oraz mobilny koncentrator tlenu SimplyGo Mini o kompaktowych wymiarach zewnętrznych. Duża liczba zastosowanych nowinek technicznych, znakomita wydajność sprężarki oraz wydajny akumulator sprawiają, że Philips SimplyGo to urządzenie doskonałe nawet w trakcie wielogodzinnej podróży. Poznaj z bliska prezentowany model i zamów go już dziś w korzystnej cenie.

image

Mobilny koncentrator tlenu dla wymagających

Firma Philips podczas projektowania modelu SimplyGo Mini starała się zamknąć najnowocześniejszą technologię w miniaturowej obudowie. Marka odniosła sukces i stworzyła produkt, który zadziwia swoimi wymiarami oraz wagą. Waży jedynie 2,3 kg wraz ze standardową baterią (2,7 kg w wersji z baterią o wydłużonym czasie pracy) przy wymiarach wnoszących 23,9 x 21,1 x 9,1 cm lub 25,9 x 21,1 x 9,1 cm w wersji z baterią o większej pojemności. Minimalne wymiary pozwalają na zabranie oferowanego koncentratora ze sobą na dosłownie każde wyjście poza dom. Zarówno długi spacer, jak i podróż do innego miasta, czy wizyta u lekarza nie będzie już stanowić żadnego problemu.

Urządzenie zostało poddane przez producenta wielu rygorystycznym testom, które miały wyeliminować wpływ czynników środowiskowych na jego działanie. Firma Philips przeanalizowała między innymi uderzenia, wibracje, upadki oraz działanie wysokich temperatur i ich wpływ na funkcjonalność Philips SimplyGo Mini, osiągając produkt w zasadzie w stu procentach odporny na typowe trudy codziennego użytkowania. Produkt składa się głównie z trwałego tworzywa sztucznego o wysokiej gęstości i zarazem niskiej wadze.

Philips SimplyGo Mini – funkcjonalność i cechy praktyczne

Prezentowany model charakteryzuje się między innymi zaawansowaniem technicznym. Producent wyposażył go zarówno w czytelny i duży ekran dotykowy LCD, który zdecydowanie ułatwia obsługę urządzenia, jak i w system szybkiej wymiany akumulatora w razie potrzeby i np. nagłego wyczerpania się baterii. Philips SimplyGo Mini zapewnia koncentrację tlenu na poziomie od 87 do 96% na wszystkich ustawieniach przy ciśnieniu wynoszącym 20 psig. Niski poziom generowanej głośności – od 43 do 49 dB przy różnych ustawieniach trybu pracy, zapewnia komfortowe użytkowanie urządzenia także w miejscach zatłoczonych. Producent przystosował produkt do pracy w szerokim zakresie temperatur – od 5 do aż 35 stopni Celsjusza, co umożliwia jego użytkowanie podczas praktycznie każdej pogody i wszystkich pór roku z wyjątkiem zimy. Warto także podkreślić fakt, że w zestawie sprzedażowym znajduje się także atrakcyjne i stylowe etui, które ułatwia przenoszenie urządzenia. O bezpieczeństwo użytkownika oraz samego produktu dba system alarmowy, który informuje pacjenta np. o usterkach. Sygnał dźwiękowy pojawia się podczas zbyt niskiego stężenia tlenu, braku oddechu lub jego zbyt wysokim tempie, a także przy zaburzonym przepływie tlenu oraz niskim stanie baterii lub awarii zasilania. Urządzenie poinformuje także o pojawieniu się usterki technicznej lub całkowicie rozładowanym akumulatorze.

Zamów już dziś przenośny koncentrator tlenu Philips SimplyGo Mini!

W sklepie Oddychasz.pl znajduje się wyselekcjonowany asortyment z zakresu wentylacji mechanicznej, który od lat spełnia wygórowane potrzeby wymagających pacjentów. Wszystkie urządzenia oferujemy w korzystnej cenie i staramy się o to, by każdy z nich pochodził wyłącznie od renomowanych producentów, takich jak marka Philips. Nasza firma istnieje nieprzerwanie od 2007 roku i stale się rozwija. Obecnie obejmujemy opieką serwisową około 2 000 respiratorów na terenie całego kraju i codziennie zyskujemy nowe doświadczenie podczas nietypowych zleceń. Zamów już dziś nowy przenośny koncentrator tlenu Philips SimplyGo Mini i skorzystaj z naszej pomocy na każdym etapie zamówienia.

Koncentracja tlenu

87 to 96% na wszystkich ustawieniach

Ciśnienie

20 psig

Poziom głośności

43 dB przy ustawieniu pulsacyjnym na 2 i 20 oddechach/minutę

49 dB przy ustawieniu pulsacyjnym na 5 i 20 oddechach/minutę

Wymiary

23,9 cm x 21,1 cm x 9,1 cm (z baterią standardową)

25,9 cm x 21,1 cm x 9,1 cm (z baterią o wydłużonym czasie pracy)

Masa

2,3 kg z baterią standardową

2,7 kg z baterią o wydłużonym czasie pracy

Temperatura pracy

5° to 35°C

Zużycie mocy

120W podczas ładowania

Alarmy

Niskie stężenie tlenu, brak oddechu, za wysokie tempo oddechu,

brak przepływu tlenu, niski stan baterii, awaria zasilania,

rozładowany akumulator, usterka techniczna.

Bateria

Masa:

  • 0,5 kg (bateria standardowa)

  • 0,95 kg (bateria o wydłużonym czasie pracy)

Ładowanie:

  • 4 godziny (bateria standardowa)

  • 8 godzin (bateria o wydłużonym czasie pracy)

Rozładowanie (przy ustawieniu pulsacyjnnym dawka 2):

  • 4,5 godziny (bateria standardowa)

  • 9 godzin (bateria o wydłużonym czasie pracy)

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie