Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Poduszka ortopedyczna Morfeusz (CPAP) do terapii bezdechu sennego

Symbol: REHAFUND*665
Produkt dostępny na zamówienie
246.00
Wpisz swój e-mail
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
InPost Paczkomat 24/7 16
Kurier FedEx 17
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie 17
Kurier FedEx za pobraniem 19
InPost Paczkomat 24/7 - pobranie 19
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie + pobranie 26.8
Dostępność Produkt dostępny na zamówienie
Zostaw telefon

Morfeusz (CPAP) do terapii bezdechu sennego- poduszka ortopedyczna do terapii bezdechu sennego z pianki z pamięcią

Poduszka ortopedyczna Morfeusz, przeznaczona do terapii bezdechu sennego, skutecznie przeciwdziała przesuwaniu się maski z aparatu CPAP, zapewniając jednocześnie wysoki komfort snu oraz stabilizując pozycję głowy podczas snu.

W przypadku spania na boku, standardowe poduszki często wywierają nacisk na maskę, powodując jej przesuwanie się. To z kolei prowadzi do niedoskonałego przylegania maski do twarzy, co może znacząco obniżyć skuteczność terapii CPAP. Ponadto, nacisk tradycyjnej poduszki na maskę może powodować jej deformacje, co podczas przesuwania się może skutkować otarciami skóry twarzyPoduszka ortopedyczna Morfeusz do terapii bezdechu sennego, dzięki specjalnemu profilowi, skutecznie zapobiega przesuwaniu się maski z aparatu CPAP, co umożliwia użytkownikowi właściwe korzystanie z urządzenia. Wyprofilowane wycięcie na bark umożliwia wygodne, anatomiczne ułożenie ciała, a podwyższony kołnierz skutecznie stabilizuje pozycję głowy.

Poduszka Morfeusz wykonana jest z pianki termoelastycznej, co gwarantuje wyjątkowy komfort snu i miękkość. Dodatkowe rowki poprzeczne zapewniają efektywną cyrkulację powietrza i redukują potliwość skóry. Poduszka ta ma również regulację wysokości, co pozwala dostosować ją do indywidualnych potrzeb użytkownika. Może być używana zarówno w pozycji na plecach, jak i na boku.

image

Bezdech senny to schorzenie charakteryzujące się powtarzającymi się epizodami zatrzymania lub spłycenia oddechu w czasie snu. Objawami tej choroby są senność, uczucie zmęczenia, trudności z koncentracją, problemy z pamięcią oraz bóle głowy. Leczenie bezdechu sennego polega na wspomaganiu oddychania poprzez aparat CPAP, który dostarcza powietrze pod odpowiednim ciśnieniem za pomocą maski. Kluczowym elementem skutecznej terapii jest jednak dobrze dopasowana i właściwie przylegająca maska.

Zastosowanie: 

  • u osób ceniących profilaktykę zdrowego snu
  • osoby mające problemy wynikające z nieprawidłowej pozycji szyi i głowy podczas snu (np. bóle kręgosłupa, napięcie mięśniowe, mrowienie i drętwienie kończyn itp.), potrzebujących stabilnego podparcia głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa w trakcie snu, przy jednoczesnej redukcji nacisku na ciało
  • u osób cierpiących na bezdech senny używających aparatu CPAP, mających problemy z przesuwaniem się maski podczas snu
  • dla osób wymagających wrażenia niezwykłej miękkości i bardzo wysokiego komfortu snu na poduszce dostosowującej się do kształtu głowy, mających delikatną skórę i naczynia krwionośne (poduszka niweluje nacisk na szyję i odgniecenia)
  • dla każdej budowy ciała i wzrostu, dla śpiących na wznak i na boku

Wymiary poduszki: 55x36x14 cm

Stopień twardości: miękka. 

image

PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: Bjeska sp. z o. o. sp. k.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie