Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Skarpety podróżne męskie TRAVEL jasny beż S

Symbol: 4181BS

Skarpety PANI TERESA ® Travel, to produkt przeznaczony dla mężczyzn, którzy powinni stosować profilaktykę przeciwżylakową podczas podróży, ale również ze względu na wykonywaną pracę, spędzają większość dnia w pozycji siedzącej.

Rozmiar
S
Kolor
jasny beż
Produkt dostępny na zamówienie
44.00
Wpisz swój e-mail
Czas wysyłki 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx przelew bankowy 8
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx pobranie 8
InPost Paczkomat 24/7 16
Kurier FedEx 17
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie 17
Kurier FedEx za pobraniem 19
InPost Paczkomat 24/7 - pobranie 19
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie + pobranie 26.8
Dostępność Produkt dostępny na zamówienie
Zostaw telefon

CECHY PRODUKTU

Skarpety podróżne PANI TERESA® TRAVEL FOR MEN  należą do grupy produktów kompresyjnych – przeciwżylakowych stosowanych w profilaktyce i leczeniu żylaków kończyn dolnych. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja wyrobu gwarantuje największy ucisk w okolicy stawu skokowego, słabnący zaś w kierunku łydki. Usprawnia to naturalne krążenie krwi w celu leczenia i profilaktyki chorób żył. W efekcie ograniczony zostaje obrzęk nogi i następuje zmniejszenie uczucia zmęczenia. Szczególnie przeznaczone są do noszenia dla osób spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej (np. w samochodzie, w samolocie, w biurze) lub pozycji stojącej i odczuwających dolegliwości związane z obrzękami i bólem nóg. Zapobiegają tworzeniu się zakrzepów podczas długotrwałych podróży. Dobór właściwego zestawu przędz (poliamid 82% i elastan 18%) oraz technologia produkcji zapewniają konieczne parametry uciskowe (15-21 mmHg) potwierdzone certyfikatami. Skarpety są przyjemne w dotyku, miękkie, elastyczne i doskonale przylegają do ciała. Przy tym są mocne i trwałe. Spełniają obowiązujące standardy dla wyrobów będących w bezpośrednim kontakcie ze skórą. 

WSKAZANIA

  • Zaburzenia funkcyjne takie jak uczucie ciężkości i zmęczenia nóg, przy obecnej chorobie żylakowej
  • prowadzony aktywny tryb życia
  • odczucie zmęczenia i ciężkości nóg, zwłaszcza wieczorem
  • dla osób pozostających długotrwale w pozycji siedzącej

SPOSÓB ZAKŁADNIA
1. Produkt nakładać od palców do kostki, rozprowadzić równomiernie na stopie.
2. Zwrócić uwagę na dokładne umieszczenie pięty.
3. Nałożyć produkt do kolana. Dokładnie rozprowadzić na łydce do pełnej długości zmniejszając nieco naprężenie wynikające z nakładania.
4. Wygładzić wszystkie zgrubienia i zmarszczenia.

UWAGI

Przy używaniu skarpet należy uważać, aby nie uszkodzić wyrobu ostrymi przedmiotami: pierścionkiem, zegarkiem, paznokciami. Nieprawidłowa pielęgnacja pięt oraz noszenie niewłaściwego obuwia (np. wkładki w obuwiu zwiększające tarcie) może przyczynić się do powstawania przetarć i uszkodzenia produktu. W razie wystąpienia ostrego bólu lub podrażnienia skóry podczas noszenia wyrobu, wyrób natychmiast zdjąć i skonsultować się z lekarzem.

 

TABELA ROZMIARÓW

image

 

image

PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: Bjeska sp. z o. o. sp. k.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie