• Kategorie
  • Temblak siatkowy M

Symbol: TERESA*214M

Temblak siatkowy PANI TERESA (czarny) należy do grupy produktów ortopedycznych obejmujących wyroby medyczne, prozdrowotne i profilaktyczne.

Rozmiar
M
Element maski
Uprząż
37.00
szt. Do przechowalni
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx przelew bankowy 8
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx pobranie 8
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie 11.1
InPost Paczkomat 24/7 12.99
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie + pobranie 13.6
InPost Paczkomat 24/7 - pobranie 16.67
Kurier FedEx 17
Kurier FedEx za pobraniem 19
Dostępność Mało
Zostaw telefon

ZASTOSOWANIE

Przeznaczony jest do podtrzymywania opatrunku gipsowego, a po jego zdjęciu, można temblak wykorzystywać podczas rehabilitacji. Może być też stosowany jako opatrunek doraźny w przypadku złamania kości przedramienia lub zwichnięcia stawu łokciowego.

Produkt składa się z tkaniny poliestrowej (85%), polipropylenu (10%) i poliamidu (5%). Dzięki wykorzystaniu cech tych składników, temblak siatkowy jest mocnym i trwałym wyrobem. .


ZASADY UŻYTKOWANIA
Przedramię należy umieścić w kieszeni temblaka, natomiast kciuk zawiesić w przeznaczonym do tego „oczku” w jego wewnętrznej części. Następnie taśmę trzeba przełożyć przez zdrowe ramię dopasowując odpowiednio jej długość za pomocą rzepów i układając na szyi wzmocnienie ochronne (na tej taśmie zamocowane). Wcześniej, po zmierzeniu obwodu klatki piersiowej, wybrać rozmiar korzystając z tabeli na opakowaniu.
Prać ręcznie w wodzie o temp. 40oC przy użyciu delikatnych środków piorących. Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia. Nie należy prasować i chlorować.

ROZMIAR

Rozmiar M

Obwód klatki piersiowej (cm)  76-91


Uwagi
Stosowanie temblaka siatkowego PANI TERESA należy skonsultować z lekarzem.