• Maska Wisp bez portu wydechowego, oprawa silikonowa

Symbol: 1094062

Wisp, bez portu wydechowego, oprawa z silikonu- synergia w najlepszym wydaniu. Każde opakowanie zawiera poduszkę w trzech rozmiarach, które pasują do tej samej oprawy.

Port oddechowy Bez portu wydechowego
450.00
szt. Do przechowalni
Dostępność 5 dni
Cena dostawy 20
Odbiór osobisty 0
UPS 20
Dostępność Towar dostępny na zamówienie

Miękkość i wygoda

Poduszka maski została zaprojektowana w taki sposób, aby przy minimalnym kontakcie z twarzą zapewnić doskonałą szczelność. Dla najlepszego dopasowania oraz oszczędności czasu i pieniędzy, w zestawie znajdują się trzy rozmiary poduszek.

Maska NIV Wisp występuje w dwóch opcjach ramy- z ramą silikonową oraz materiałową. Rama silikonowa jest mniej widoczna, natomiast rama materiałowa jest bardziej elastyczna i miękka.

Unikalna konstrukcja

Wisp charakteryzuje się unikalną konstrukcją, stworzoną z myślą o komforcie. Konstrukcja maski eliminuje konieczność stosowania podkładki czołowej, dzięki czemu uzyskano bardzo szerokie widzenia- przy założonej masce bez problemu nosić okulary, czytać czy oglądać telewizję.

Maska cpap Wisp jest niezwykle łatwa i szybka do zakładania, co potwierdziły badania przeprowadzone przez firmę Philips Respironics dotyczące łatwości użytkowania w porównaniu do innych wiodących masek nosowych. Podczas przeprowadzonych testów użytkownicy najczęściej wybierali maskę Wisp jako najlepszą pod kątem szybkości dopasowania, montażu i demontażu. Pacjenci stwierdzili również, że w porównaniu z innymi maskami nosowymi poziom uszczelnienia i snu jest bardziej zadowalający.

 

image

W naszej ofercie w zakładce "Akcesoria do masek" można znaleźć również wyżej wymienione akcesoria do maski.


PDF DocumentDopasowanie maski Wisp