• Kategorie
  • Maska dla dorosłych do nebulizatora Sidestream

Symbol: 1100E

Specjalnie zaprojektowane maski dla pacjentów dorosłych, zalecane do stosowania z wysokowydajnymi nebulizatorami SideStream w celu zwiększenia wydajności podawania leków. Maski wielokrotnego użytku, wyprofilowane tak, aby pasowały do twarzy.

Produkt dostępny na zamówienie
14.90
Wpisz swój e-mail
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx przelew bankowy 8
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx pobranie 8
InPost Paczkomat 24/7 12.99
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie 14
InPost Paczkomat 24/7 - pobranie 16.67
Kurier FedEx 17
Kurier FedEx za pobraniem 19
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie + pobranie 21.6
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

Maski wielokrotnego użytku stworzone dla pacjentów dorosłych, wyprofilowane tak, aby doskonale pasowały do twarzy. Maski należy stosować z nebulizatorami SideStream Durable i Disposable, w celu zwiększenia wydajności podawania leków.

Szybszy czas leczenia

Jednorazowe nebulizatory SideStream dostarczają 2,5ml leku w ciągu zaledwie 7 minut, dzięki czemu czas leczenia ulega skróceniu, a pacjenci mogą poświęcić więcej czasu codziennym aktywnościom.

Sprawdzona technologia

System Venturi i zastosowanie pięciu dysz wytwarzających aerozol zamiast jednej, zapewnia pacjentowi dodatkowy przepływ do 16 l/min, co wpływa na przyspieszenie leczenia.  Przepływ w tradycyjnych nebulizatorach ogranicza się tylko do wydajności sprężarki.

Wybór najbardziej korzystnej opcji

Do wyboru dostępne są dwa rodzaje nebulizatorów:  jednorazowy nebulizator SideStream Disposable i wielorazowy nebulizator SideStream Durable. Nebulizator SideSteram Reusable może być stosowany przez 6 miesięcy, natomiast tańszy, jednorazowy SideStream Disposable może być stosowany w taki sam sposób jak SideStream Durable, ale powinien zostać wymieniony po 2 tygodniach używania.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie