• Amara, z portem wydechowym, rozmiar L

Symbol: 1090228

Amara, z portem wydechowym, rozmiar L. Najlepsze połączenie wydajności, atrakcyjności i prostoty.

Port oddechowy Z portem wydechowym
Rozmiar L
600.00
szt. Do przechowalni
Czas wysyłki 24h
Cena dostawy 20
Odbiór osobisty 0
UPS 20
Dostępność Mało
 • Amara- pełnotwarzowa maska Philips Respironics.

  Rewolucyjna maska ​​pełnotwarzowa Amara firmy Philips Respironics z pewnością zadziwi zarówno lekarzy, jak i pacjentów. Innowacyjna, modułowa konstrukcja jest lżejsza, mniejsza i ma znacznie mniej elementów niż wiodące tradycyjne maski pełnotwarzowe. W rzeczywistości wystarczy jedno kliknięcie, aby zdemontować i ponownie przymocować poduszkę i ramę maski aby szybko wyczyścić i wymienić. Firma Philips Respironics na nowo zdefiniowała maskę pełnotwarzową, ułatwiając pacjentom życie - a co najważniejsze została zaprojektowana i zbudowana zgodnie z najwyższymi standardami, jakich można oczekiwać od firmy Philips.

  image
  • Dzięki oryginalnej i prostej metodzie mocowania poduszek maskę można szybko i łatwo założyć.

  • Wykonana z silikonu poduszka zmniejsza ilość punktów nacisku na skórę twarzy zapewniając większy komfort oraz lepszy sen.

  • Najmniejsza i najlżejsza do tej pory silikonowa maska ustno-nosowa, dzięki czemu wzbudza mniej niepokoju u pacjentów i zmniejsza poczucie klaustrofobii.

  • Minimalna liczba części ułatwia i przyspiesza montaż oraz czyszczenie dzięki czemu pacjenci mają więcej czasu na swoje ulubione zajęcia.

  • Charakteryzuje się wyjątkową odpornością na wszelkie uszkodzenia.

  • Za jakością, wyglądem oraz funkcjonalnością stoi marka Philips, od lat wiodący producent sprzętu medycznego.

   

  Dla lekarza

  Dla pacjenta

  Wydajność

  Cztery rozmiary maski zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​ponad 95% twarzy pacjentów. 

  Elastyczna silikonowa poduszka została zaprojektowana tak, aby zmniejszyć liczbę  punktów nacisku, pomagając tym samym w utrzymaniu komfortu i wygody.

  Najlepsze uszczelnienie i najbardziej komfortowa tradycyjna maska ​​pełnotwarzowa sprawiają, że Amara została zaprojektowana, aby podnieść jakość snu.

  Atrakcyjność

  Mniejsza i lżejsza od innych wiodących tradycyjnych masek pełnotwarzowych, zaprojektowana z uwzględnieniem szerokiego pola widzenia, zbudowana w celu poprawy akceptacji terapii.

  Amara została zaprojektowana z myślą o Tobie, projekt maski jest mniej onieśmielający dla użytkowników.

  Prostota

  Dzięki użyciu niewielkiej ilości części  oraz w tym innowacyjnym systemie regulacji czoła, maskę z łatwością zakłada się i dopasowuje pacjentom.

  Wszystkie rozmiary poduszek są można wymienić na nowe.

  Montaż i czyszczenie są szybkie i łatwe, dzięki czemu możesz poświęcić więcej czasu na robieniu rzeczy, które naprawdę kochasz.  imageW naszej ofercie w zakładce "Akcesoria do masek" można znaleźć również wyżej wymienione akcesoria do maski.

   

  PDF DocumentDopasowanie maski Amara